PORTAL MIASTA GDAŃSKA
';
PL | EN | DE

Od poniedziałku zmiany na ul. Toruńskiej

W poniedziałek rano, 5 listopada planowane jest zawężenie odcinka ul. Toruńskiej, na wysokości od skrzyżowania z ul. Żabi Kruk do mostu (ok. 125 m), w kierunku Traktu Św. Wojciecha.

A
A

Ruch samochodowy na zawężonym odcinku ulicy odbywał się będzie jedynie w kierunku ul. Okopowej. Dojazd do ul. Toruńskiej na wysokości ul. Lastadia możliwy będzie od strony ul. Chmielnej. Ruch pieszy poprowadzony zostanie po przeciwnej stronie ulicy.
Dojazd do hoteli zlokalizowanych w rejonie wykonywanych prac zostanie zapewniony. Taka organizacja ruchu potrwa ok. 4 miesięcy. 

Utrudnienia na ul. Toruńskiej związane są z realizacją pierwszego etapu budowy kanalizacji deszczowej prowadzonej w ramach budowy wiaduktu Biskupia Górka. Prace rozpoczną się od rozbiórki nawierzchni bitumicznej na trasie nowego kolektora.

O kolejnych zmianach będziemy informować z wyprzedzeniem. Za wszelkie niedogodności i utrudnienia związane z budową przepraszamy i prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac.

Więcej informacji na temat stanu realizacji inwestycji na stronie DRMG  http://www.drmg.gdansk.pl/web20/index.php/aktualnie-realizujemy/1363-wiadukt-biskupia-gorka

Agnieszka Zakrzacka (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska