Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

„Number One Cup” zawita do Gdańska

Number One Cup to turniej dla młodych adeptów piłki nożnej, którzy za kilka lat mogą stać się piłkarzami reprezentującymi grę na najwyższym poziomie. Jest nam niezwykle miło, że organizatorem wydarzenia jest jeden z członków Gdańskiej Organizacji Turystycznej – Hotel Number One.

A
A

Kwalifikacje do turnieju odbędą się w dniach 17-18 listopada. Najlepsi zagrają w finałach 1 i 2 grudnia. Dodajmy, że turniej przeznaczony jest dla kategorii wiekowej U-13.
Finał NUMBER ONE CUP odbędzie się 1-2 Grudnia na Olimpijski FC w Gdańsku. O zwycięstwo powalczą 24 drużyny z całej Europy. Zobaczymy m.in. takie zespoły jak: Feyenoord Rotterdam, PSG, Juventus Turyn, Bayer Leverkusen, Sparta Praga, Karpaty Lwów, Ruch Wynnyki, Everton, Śląsk Wrocław, The 8, Zagłębie Lubin, 1 FC Frankfurt, Wisła Kraków, West Ham United, Inter Mediolan, Sheffiled United, Fablok Chrzanów, Znicz Pruszków, GKS Katowice.

Spotkanie zawodników z różnych części Europy to nie tylko sportowe zmagania. To również okazja aby wymienić sportowe doświadczenia oraz nawiązać nowe znajomości. Kto wie ilu z tych chłopaków zobaczymy za kilka lat w światłach największych sportowych aren Europy?

Szczegóły na: http://www.hotelnumberone.pl/number-one-cup oraz https://www.facebook.com/NumberOneCupGdansk/

Michał Brandt (0)
Gdańska Organizacja Turystyczna