PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Listy o dzieciach pobrane. Teraz czas na prezenty!

Listy o dzieciach pobrane. Teraz czas na prezenty!
W ramach świątecznej akcji „Każdy może pomóc” pobrano 700 listów o gdańskich dzieciach objętych pomocą społeczną. Tym samym zakończyła się ich dystrybucja. Prosimy o dostarczenie gwiazdkowych upominków na czas.
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku, organizator akcji „Każdy może pomóc” dla najmłodszych podopiecznych, dziękuje wszystkim osobom, firmom, instytucjom, które wsparły tegoroczną, XI edycję przedsięwzięcia. Pobrano wszystkie listy, które pracownicy socjalni przygotowali o dzieciach. Zawierały one informację m.in. o płci, wieku i marzeniach beneficjentów. Teraz darczyńcy muszą tylko uruchomić wyobraźnię i przygotować gwiazdkowy prezent dla dziecka.

Prosimy, dostarcz upominek w terminie!

Przygotowane, oznaczone kodami świąteczne podarunki dla najmłodszych trzeba dostarczyć: 3 grudnia w godz. 9.00 – 15.00 lub w dniach od 5 do 8 grudnia w godz. 9.00 – 19.00, na stadion Polsat Plus Arena Gdańsk przy ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1 (wejście główne do sekretariatu stadionu). Odbiorą je pracownicy Ośrodka. W sobotę, 10 grudnia wolontariusze akcji przekażą upominki do mieszkań dzieci. Przedsięwzięcie odbędzie się przy wsparciu firmy kurierskiej DPD Polska i w świątecznej oprawie – z elfami i św. Mikołajem.