PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Każdego dnia możesz działać wolontariacko

Każdego dnia możesz działać wolontariacko
Gdańsk w ubiegłym roku jako pierwsze miasto w Polsce było Europejską Stolicą Wolontariatu. Po całorocznym cyklu działań wciąż pozostaje w wielu osobach chęć podejmowania działań wolontariackich. Aby ułatwić codzienne planowanie czasu powstała kolejna wersja specjalnego plannera. Został on skonstruowany według najnowszych kierunków zarządzania zadaniami oraz co najważniejsze, codzienną energią.
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Planner 2023
Planner 2023

W świecie, gdzie każdego przetwarzana jest niezliczona ilość informacji, gdzie każda reklama walczy o naszą uwagę, a wyjmując telefon, trzeba przedzierać się przez maile, wiadomości na komunikatorach czy wpisy na social mediach, konieczne jest ostrożne gospodarowanie czasem i energią. Tolerancja na marnowanie czasu zmalała. Wszystkim zależy, aby czas i energię dobrze zagospodarować. 

Warto zatem pobrać specjalnie przygotowany planner, dzięki któremu łatwiej można zorganizować i zaplanować swój dzień, tydzień, a nawet miesiąc. Planner został zaprojektowany tak, aby w jak najprostszy i najskuteczniejszy sposób wspierał zarządzanie naszą energią w ciągu dnia.

Planner 2023 składa się z trzech części:  

  • dni tygodnia,  
  • dany miesiąc,  
  • tablica marzeń.  

Jest on dostępny, aby można było go wydrukować i od razu zacząć z niego korzystać. Czerwiec obfituje w całą moc ciekawych wydarzeń, które już teraz warto wpisać do plannera. Pierwszym wydarzeniem mogą być odwiedziny Strefy Społecznej w najbliższy weekend w dniach 2-4 czerwca. Szczegóły na stronie poświęconej Świętu Wolności i Praw Obywatelskich.  

Idąc tropem planowania czasu, warto zaplanować czas na wolontariat. Wchodząc na stronę Wolontariat Gdańsk, każdy może znaleźć coś dla siebie.  

Europejska Stolica Wolontariatu

Rok Europejskiej Stolicy Wolontariat to dziedzictwo działań, a także hasło, które jest nam niezwykle bliskie #BezNasNieDziała. Szczegółowe podsumowanie działań minionego roku dostępne jest w osobnym artykule.

Zachęcamy do działania, planowania i wspólnej aktywności jako gdańskie wolontariuszki i wolontariusze.