Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Jak możemy zadbać o nasze dzieci? Konferencja o edukacji pozytywnej

Prezydent Miasta Gdańska zaprasza na konferencję „Edukacja pozytywna – jako narzędzie profilaktyki zdrowia psychicznego. Jak możemy zadbać o siebie i nasze dzieci?”. Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak obowiązują zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona.

A
A

Konferencja odbędzie się w poniedziałek 2 grudnia w godz. 8.30-15.30 w Hevelianum, przy ul. Gradowej 6. Wydarzenie składa się z części wykładowej i warsztatowej, w programie przewidziane jest także zwiedzanie Hevelianum. Organizatorem konferencji jest Instytut Rozwoju Personalnego Ganesa, a zajęcia poprowadzą najlepsi specjaliści w Polsce z dziedziny psychologii pozytywnej.

Dla kogo konferencja?
Konferencja adresowana jest do dyrektorów szkół, przedszkoli i placówek oświatowych, nauczycieli, wychowawców, pedagogów, psychologów, pracowników poradni psychologiczno-pedagogicznych, poradni zdrowia psychicznego, organizacji pozarządowych, pracowników jednostek miejskich działających w obszarze zdrowia psychicznego oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką psychologii pozytywnej.

Zapis przez formularz rejestracyjny
Aby wziąć udział w konferencji, należy zapisać się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego pod adresem: https://forms.gle/dmfWMhJoM83J4BtJA
Liczba miejsc na konferencji jest ograniczona.

Program konferencji: http://www.ganesa.pl/sites/default/files/harmonogram.pdf

GANESA-baner-internetowy ostateczna wersja
Dariusz Wołodźko (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Biuro Prezydenta
Referat Prasowy