Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Infoshare 2020 Online. 6 dni spotkań biznesu i technologii

Światowi eksperci, najnowsze trendy technologiczne, wyzwania biznesu w czasach pandemii, prezentacje startupów. Taka różnorodność tematów i aż 7 scen dedykowanych software developerom czeka na uczestników Infoshare. Tegoroczna konferencja w formacie online, transmitowanym na cały świat z Gdańska, potrwa 6 dni i odbędzie się w dniach 23-25 i 28-30 września.

A
A

Edycja online z mocnym line-upem
Największa konferencja technologiczna w Europie Środkowo-Wschodniej – Infoshare – w tym roku nabierze nowego kształtu i odbędzie się online. Będzie to 6 dni wypełnionych prelekcjami i nowymi możliwościami networkingu. Każdego dnia konferencji uczestnicy będą mogli oglądać transmisję na żywo na 2 równoległych kanałach.

Program konferencji obejmuje prelekcje przedstawiane na 9 scenach tematycznych. Osoby prowadzące biznes czy poszukujące inspiracji z pewnością docenią scenę Inspire Stage na której zobaczymy m.in. prelekcje Joanne Pransky, pierwszej na świecie psychiatry robotów, Audrey Tang, Minister ds. Cyfryzacji Tajwanu czy Brada Felda, doświadczonego inwestora i przedsiębiorcę, autora książek z serii Startup Revolution.

Z kolei na Marketing Stage czekać będą prelekcje najlepszych specjalistów z branży takich jak Neil Patel, nazywany przez The Wall Street Journal jedną z najbardziej wpływowych osób w sieci, czy Wes Bush, czołowy ekspert w zakresie Product-Led Growth i autor bestsellerowej książki “Product-Led Growth: How to Build a Product That Sells Itself”. Nie zabraknie również znanych ekspertów z rodzimej sceny marketingowej takich jak Janina Bąk, Paweł Tkaczyk, Jakub Biel czy Artur Jabłoński.

 

Solidna dawka wiedzy dla developerów i nowa scena – IT Leader
Organizatorzy Infoshare jak zawsze przygotowali rozbudowaną część programu z myślą o potrzebach programistów i inżynierów. Również na scenach technologicznych nie zabraknie doświadczonych ekspertów z największych firm technologicznych takich jak Google, Twitter, IBM, Spotify lub Tinder, oraz niezależnych specjalistów.

Wystąpią m.in. John Romero, nagradzany programista i projektant gier, twórca takich kultowych tytułów jak Wolfenstein 3D, DOOM czy Quake, Mikko Hypponen, uznany ekspert ds. cybersecurity, Shioulin Sam, specjalistka Applied Machine Learning w Cloudera Fast Forward Labs, czy Rich Dutton, Head of Machine Learning for Corporate Engineering w Google.

W tym roku na developerów czeka 7 specjalistycznych scen

  • DevTrends Stage – poświęcona najważniejszym trendom technologicznym, takim ja UX/UI, Data Science, Quantum Computing, CyberSecurity, czy Blockchain.
  • Back-end Stage – dostarcza nowych informacji o trendach w programowaniu i ich zastosowaniach.
  • Front-end Stage – to prelekcje skupione na tematach programowania interfejsów użytkownika, tworzeniu stron internetowych i analizie dostępnych frameworków. 
  • DeepTech Stage – gości ekspertów wdrażających sztuczną inteligencję w życiu codziennym, odkrywających tajemnice konstrukcji autonomicznych samochodów i innych rozwiązań wykorzystujących AI.
  • Security Stage – praktycy i eksperci przedstawią metody i technologie, które zapewniają bezpieczeństwo urządzeń i prywatnych danych.
  • DataTech Stage to wirtualne miejsce, w którym można dowiedzieć się, z jakich technologii, narzędzi i platform korzystać, by dobrze wykorzystywać ogromne ilości danych. 
  • IT Leaders (NOWOŚĆ) – jak zbudować i zmotywować swój zespół? Jak zorganizować cykl życia produktu i nim zarządzać? Tego można dowiedzieć się z prelekcji na nowej scenie, na której wystąpią doświadczeni menedżerowie

 

Nowe możliwości networkingu
W agendzie Infoshare 2020 Online znajdziemy również międzynarodowy konkurs dla startupów Startup Contest, w tym roku wzbogacony o dodatkowe ćwierćfinały. Organizatorzy przygotowują także wirtualne expo dla startupów (Startup Expo) i dla partnerów (Virtual Partner Expo). Inwestorzy będą mogli spotkać się we własnym gronie na dedykowanym evencie online – Investor Meetup.

Organizatorzy przygotowują również Online Matchmaking – wirtualną przestrzeń do spotkań online. Za pomocą dedykowanego narzędzia stworzonego specjalnie na to wydarzenie będzie możliwość porozmawiać z innymi uczestnikami np. potencjalnymi pracownikami, partnerami biznesowymi, klientami lub inwestorami.

Infoshare 2020 Online to wiele możliwości, by spotkać ekspertów z branży i nawiązać nowe kontakty biznesowe. Dzielić się wiedzą i budować ekspercki wizerunek. Znaleźć pracę, jak i zaprezentować swoją firmę.

 

Bilety
Bilet Basic Pass jest dostępny za darmo, po uprzedniej rejestracji. Bilet Conference Pass daje możliwość dostępu do live-streamingu ze wszystkich oraz do nagrań z prelekcji. Natomiast Executive Pass dodatkowo umożliwia m.in. prezentację swojej firmy i udział w matchmakingu.

Więcej informacji: https://infoshare.pl/
Bilety: https://infoshare.pl/is-register/

Olimpia Schneider (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Biuro Prezydenta
Referat Prasowy