Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Gra o GAKu - #zostańwdomu

Czas #zostańwdomu jest okresem dla wszystkich bardzo trudnym, ale może być również niezwykle kreatywny! Stwórz swój unikalny egzemplarz gry planszowej o GAKu, pokaż co wymyśliłeś, jak grasz i zgarnij nagrodę!

A
A

„Gra o GAKu!”, elementy planszówki można opracować samodzielnie, dowolną techniką, na podstawie udostępnionych materiałów lub tego co akurat jest w domu.
Podstawa:
- plansza do gry -  może to być karta papieru, karton… Cokolwiek na czym można malować/rysować/naklejać. WAŻNE – na planszy muszą się zmieścić 24 pola – w tym 1. specjalne
- pionki -  od 2 do 6, rolę pionka może pełnić wszystko -  guziki, figurki z masy solnej, papieru, modeliny lub jakiekolwiek przedmioty użytku domowego. Każdy z graczy może stworzyć swój unikalny pionek.
- kostka do gry - powinna być standardowa, sześciościenna. Można użyć zwykłej kostki lub wykonać ją samodzielnie z papieru.
- karty do gry - podobnie jak w przypadku planszy- mogą to być kartki papieru, tektura i wszystko inne na czym można stworzyć karty dowolną techniką. Do gry wymagane jest 12 kart. Każda może być wykonana w inny, unikalny sposób. Karty mogą być wyświetlane na ekranie telefonu/tabletu/komputera.
Podczas zabawy należy zrobić zdjęcie swojej planszówki lub nagrać krótki film z trwającej rozgrywki.

Wszystkie materiały niezbędne do gry oraz zasady, a także regulamin konkursu znajdują się na stronie internetowej www.gak.gda.pl oraz w wydarzeniu na Facebook/GAK  https://www.facebook.com/events/233203004541782/
Karty do pobrania w wydarzeniu lub na stronie www.gak.gda.pl

miniaturki
 
materiały prasowe GAK
 
gak_plakata4pion_typ_1
 
materiały prasowe GAK
Izabela Kozicka-Prus (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Biuro Prezydenta
Referat Prasowy