Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

GOT-owi do pomocy

Gdańska Organizacja Turystyczna jest organizatorem Strefy Kibica na Targu Węglowym. Jest także zaangażowana w pomoc potrzebującym w ramach akcji „GOTowi do pomocy”. Z połączenia tych dwóch faktów narodził się charytatywny turniej, który odbędzie się w niedzielę, 15 lipca, w dniu finału Mistrzostw FIFA 2018. Wpisowe, które muszą uiścić drużyny trafią bezpośrednio do Rodzinnych Domów Dziecka.

A
A
Turniej rozegramy w niedzielę 15, lipca na Targu Węglowym, w godzinach 10.00-13.00, a do gry wykorzystamy specjalne, mobilne boisko o wymiarach 10x20m. Drużyny mogą liczyć do 6 osób, ale na boisku w jednym momencie grać będzie 3 zawodników na stronę. Maksymalna ilość drużyn biorących udział w turnieju to 8 – zgłoszenia przyjmujemy do 14 lipca lub wyczerpania miejsc. 

Zawodnicy mogą liczyć na profesjonalną otoczkę wydarzenia: spiker - Marcin Gałek, zawodowi sędziowie, live streaming na ekranie, promocja,  a przede wszystkim dobra zabawa i szlachetny cel.

Aby przekuć nasze sportowe zmagania w konkretną pomoc, pobierzemy opłaty od każdej drużyny, a każda złotówka, którą w ten sposób otrzymamy, przeznaczymy dla potrzebujących. Opłata za udział (od zespołu) wynosi 1.200 zł. brutto i zostanie przekazana podopiecznym Gdańskiej Fundacji Innowacji Społecznej, na wsparcie prowadzonych przez nią Rodzinnych Domów Dziecka.

 

Aby wziąć udział należy zapoznać się z regulaminem, gdzie znajdują się także szczegóły wydarzenia: http://visitgdansk.com/aktualnosci/GOTowi-do-pomocy-przylacz-sie-do-nas,a,4560

Zapraszamy, bo zawsze warto pomagać!

Michał Brandt (0)
Gdańska Organizacja Turystyczna