Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Gdańskie Nieruchomości na Targach Mieszkań i Domów

Gdańskie Nieruchomości zaprezentują aktualną ofertę mieszkań komunalnych do zamiany podczas targów, które odbędą się w najbliższy weekend 15-16 września w hali AmberExpo. Planujesz zmianę mieszkania? Zajrzyj na stoisko Gdańskich Nieruchomości

A
A

Oferta Gdańskich Nieruchomości to mieszkania do zamiany będące własnością Gminy Miasta Gdańska, położone w wielu lokalizacjach. Mieszkania w centrum, w otoczeniu pełnej infrastruktury i przestrzeni miejskiej obfitującej w urokliwe skwerki czy parki, cieszą się zainteresowaniem zarówno ludzi młodych ceniących sobie wygodne i modne życie, jak i „koneserów” tradycyjnej zabudowy. Lokale komunalne oferowane do zamiany przez Gdańskie Nieruchomości, to prawdziwa gratka, konkurująca także z ofertami z rynku pierwotnego.

- Z ofertą mieszkań do zamiany można będzie zapoznać się podczas najbliższych Tragów Mieszkań i Domów. Tym razem zaprezentujemy ofertę 36 mieszkań do zamiany oraz  6 lokali użytkowych do wynajęcia. W zamianie uczestniczyć mogą nie tylko najemcy lokali komunalnych, ale także właściciele mieszkań. Z pełną ofertą mieszkań do zamiany oraz ofertą lokali użytkowych, zapoznać się można na stronie www.nieruchomoscigda.pl”. - mówi Aleksandra Strug, Rzecznik Prasowy Gdańskich Nieruchomości.

Stoisko Gdańskich Nieruchomości na ubiegłorocznych Targach Mieszkań i Domów
Stoisko Gdańskich Nieruchomości na ubiegłorocznych Targach Mieszkań i Domów
materiały prasowe

Przyjemne z pożytecznym

Podczas Targów specjaliści Gdańskich Nieruchomości opowiedzą jak sprawnie przejść przez proces zamiany mieszkań. Na miejscu dyżurować będą osoby z praktycznym doświadczeniem, doskonale znające ofertę Gdańskich Nieruchomości i procedury zamiany. Dodatkowo na wszystkich odwiedzających stoisko Miasta Gdańska czeka przyjemna niespodzianka – wirtualny spacer po zmodernizowanej ulicy Białej.

Alicja Bittner (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Biuro Prezydenta ds. Komunikacji i Marki Miasta
Referat Prasowy