Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Coraz bliżej Plenarnego Forum Rad Szkół i Rad Rodziców. Zapisy trwają!

Już w najbliższą środę (21 marca) odbędzie się IX plenarne Gdańskie Forum Rad Szkół i Rad Rodziców. Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicza zaprasza wszystkich aktywnych nauczycieli i rodziców. Zapisy trwają do poniedziałku (19 marca)!

A
A

Tematem spotkania ponownie będzie „Szkoła i przedszkole współpracy”. Tym razem w programie znalazły się jednak między innymi: rozpoczęta już rekrutacja do przedszkoli, zmiany w przyznawaniu jednorazowego stypendium Prezydenta Miasta Gdańska dla uczniów szczególnie uzdolnionych i osiągających najwyższe wyniki na maturze. Będzie też mowa o zakończonym ostatnio „Tygodniu zawodowca”. Zostaną przedstawione dobre praktyki stosowane w Szkole Podstawowej nr 92 oraz realizacja programu eTwinning w Szkole Podstawowej nr 86.

- Zachęcam nauczycieli i rodziców do udziału w tym spotkaniu. Nasi uczniowie tylko wtedy będą się rozwijać, gdy stworzymy im komfortowe i pobudzające kreatywność warunki. Jest to możliwe, jeśli będziemy współpracować – miasto, grono pedagogiczne i rodzice. Jeśli w tym procesie tworzenia szkoły będą obecni wszyscy ci jakże ważni partnerzy, pozwolimy uczniom w pełni rozwinąć swoje skrzydła – podkreśla Piotr Kowalczuk, zastępca prezydenta ds. polityki społecznej. – W imieniu prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza serdecznie zapraszam do udziału w IX Plenarnym Forum Rad Szkół i Rad Rodziców.


Forum odbędzie się w środę (21 marca) w godzinach 17.00-19.00 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1, przy ul. Hallera 16/18. Co ważne, potwierdzenie udziału, zawierające nazwę szkoły, imię i nazwisko uczestnika, funkcję oraz adres e-mail należy przesłać na adres: radyrodzicow@gdansk.gda.pl do poniedziałku, czyli do 19 marca 2018 roku.

Zapisy trwają do 19 marca
Zapisy trwają do 19 marca
mat. prasowe

Anna Mizera-Nowicka (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta
Referat Prasowy