Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

30. FuckUp Nights Trójmiasto nie będzie porażką

Zbliża się kolejne spotkanie z serii FuckUp Nights Trójmiasto. W piątkowy wieczór, 19 października 2018 r., o godz. 18.00 w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER w wyjątkowych okolicznościach, przyjrzymy się biznesowym porażkom. To już 30. jubileuszowa edycja! Trwają zapisy na wydarzenie: www.funtrojmiasto30.evenea.pl

A
A

FuckUp Nights (FUN) to spotkania, na których odważni przedstawiciele różnych branż opowiadają o swoich błędach. Podczas każdego z nich jest czas na ciekawe historie, pytania i… świętowanie porażek, a w tym roku będziemy celebrować je wyjątkowo hucznie.

– To spotkanie będzie dla nas wyjątkowe – mówi Sara Miotk, koordynatorka wydarzenia z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.   Zapraszamy wszystkich na jubileuszową, 30 edycję wydarzenia. Również tych, którzy będą z nami po raz pierwszy – dodaje.

FuckUp Nights daje możliwość uczenia się na błędach, nie popełniając ich. Wiele osób już skorzystało z tej opcji. Na spotkania regularnie przychodzi ok. 120 gości. Masz okazję do nich dołączyć.

– Będziemy sporo analizować i wyciągać wnioski, ale uczestnicy nie muszą bać się nudy! Wszystko dzięki trójce prelegentów, którzy z dozą humoru i autorefleksji opowiedzą o swoich błędach – dodaje Sara Miotk.

Jako pierwszy wystąpi Jakub Latoszewski, który w IQ PL zajmuje się marketingiem i handlem. Na spotkaniu podzieli się wiedzą o tym, jak z porażki wybrnąć z dobrym wynikiem. Jako drugi o swoich doświadczeniach z organizacją wydarzeń opowie Jakub Wysocki, specjalista od marketingu i relacji inwestorskich.

Na spotkaniu wystąpi także trzeci prelegent, który zostanie ogłoszony wkrótce. FuckUp Nights Trójmiasto odbędzie się w piątek, 19 października w Gdańskim Inkubatorze

Przedsiębiorczości STARTER i rozpocznie się o godzinie 18.00. Organizatorem spotkania jest Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER. Złotym sponsorem Fuckup Night Trójmiasto w roku 2018 jest Software Development Academy, a partnerem wydarzenia zostało Studio306. Liczba miejsc ograniczona. Bilety dostępne są na stronie: www.funtrojmiasto30.evenea.pl.

Olimpia Schneider (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Biuro Prezydenta ds. Komunikacji i Marki Miasta
Referat Prasowy