PORTAL MIASTA GDAŃSKA

„Z dobrej ręki” – sklep charytatywny w Gdańsku z artykułami wyposażenia wnętrz

„Z dobrej ręki” – sklep charytatywny w Gdańsku z artykułami wyposażenia wnętrz
„Z dobrej ręki” – to nazwa sklepu charytatywnego z artykułami wyposażenia wnętrz, który zostanie otwarty w Nowym Porcie przy ul. Wolności 11 w poniedziałek, 5 listopada o godzinie 10. Będzie prowadzony przez Gdańską Spółdzielnię Socjalną. Celem przedsięwzięcia jest utworzenie miejsc pracy i aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych.
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Sklep będzie oferował m.in.: dekoracje, bibeloty, naczynia, szkło, porcelanę, kryształy, lampy, zegary, tekstylia, ale też biżuterię, torebki i apaszki. W sklepie będzie również sprzedawane rękodzieło wytwarzane przez osoby z niepełnosprawnością czy długotrwale bezrobotne.

Gdańska Spółdzielnia Socjalna poszukuje darczyńców, którzy chcieliby przekazać nowe lub używane przedmioty związane z szeroko rozumianym wyposażeniem wnętrz. Zbiórki organizowane są też w urzędach pracy, m.in. w urzędzie miejskim w Gdańsku. Dary mogą być dostarczane od poniedziałku do piątku do siedziby Spółdzielni przy ul. Solec 4 w Nowym Porcie albo bezpośrednio do sklepu. Spółdzielnia oferuje też transport przedmiotów.

 

Asortyment w sklepie wyceniany będzie w konkurencyjnych cenach, adekwatnych jednak do wartości  przedmiotów.