W dniach 24-25 kwietnia w Gdańsku odbędzie się wspólna akcja grupy gdańskich restauratorów i hotelarzy, Miasta Gdańska oraz Gdańskiej Organizacji Turystycznej. Udział w niej zapowiedziały hotele, restauracje, puby, bary oraz instytucje kulturalne, w których obowiązywać będzie: 50-procentowa obniżka cen !
Weekendowy rabat będzie dotyczył nie tylko lokali, ale także muzeów, zoo, czy zwiedzania miasta specjalnym tramwajem na trasie Centrum - Oliwa z udziałem przewodnika.
Akcja ?Rozsmakuj się w Gdańsku - WEEKEND ZA PÓŁ CENY" to kolejny krok w kierunku ożywienia Głównego Miasta. Restauratorzy liczą na duże zainteresowanie gdańszczan i turystów. Wszystkie instytucje i firmy biorące w niej udział będą oznaczone specjalnymi plakatami (jak w załączeniu).
Jedna z korporacji taksówkowych zapowiedziała na ten czas 50% obniżkę opłat za przejazdy na Główne Miasto. Uruchomiona będzie także dodatkowa nocna komunikacja miejska.
Więcej szczegółów na www.gdansk4u.pl/rozsmakuj oraz podczas konferencji prasowej, która odbędzie się w najbliższym tygodniu!
Edyta Tombarkiewicz / Biuro Prasowe






















