Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Stanowisko firmy NEWTON Media w sprawie współpracy z Urzędem Miejskim w Gdańsku

A
A

W związku z doniesieniami medialnymi na temat współpracy NEWTON Media Sp. z o.o. z Urzędem Miasta Gdańsk informujemy, że firma NEWTON Media Sp. z o.o. od 15 stycznia 2018 roku świadczy usługi dla Urzędu Miasta Gdańsk polegające na codziennym monitorowaniu i gromadzeniu informacji medialnych. Od chwili rozpoczęcia współpracy nie wykonywaliśmy i nie wykonujemy żadnych usług dodatkowych na rzecz Urzędu Miasta Gdańsk, w tym raportów i analiz medialnych (analiz treści).

Pojawiające się w mediach informacje dotyczące ok. 500 stronicowego raportu są przygotowanym przez nas zestawieniem informacji medialnych wykonanym bez dodatkowej płatności w ramach świadczonych usług (gromadzenia informacji medialnych). Zestawienie nie zawierało szczegółowej analizy treści.

 NEWTON Media Sp. z o.o. jest częścią grupy NEWTON Media, a.s. – największej międzynarodowej firmy zajmującej się monitoringiem mediów i usługami powiązanymi. Dzięki swojemu profesjonalizmowi i wysokiemu poziomowi przetwarzania informacji, firma oferuje szeroką gamę usług związanych z monitoringiem. Oferta zawiera także analizy medialne, podsumowania branżowe, raporty ilościowo – jakościowe i inne usługi. Więcej informacji na: www.newtonmedia.pl

Olimpia Schneider (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Biuro Prezydenta ds. Komunikacji i Marki Miasta
Referat Prasowy

Referat Prasowy

Biuro Prezydenta
ul. Nowe Ogrody 8/12
80-803 Gdańsk
prasa@gdansk.gda.pl

Herold Gdanski
Herold Gdanski
brak autora

Biuletyn Informacyjny Rady i Prezydenta Miasta

Herold Gdański - nr 3/2020

Herold Gdański nr 3 2020
Herold Gdański nr 3 2020
brak autora
Pobierz: Herold Gdański nr 3/2020 (3.6 MB)