Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Jak Gdańsk bronił będzie tytułu? Trwa rowerowa mobilizacja!

Czy Gdańsk obroni pozycję lidera w rowerowej rywalizacji „European Cycling Challenge”? I czy utrzyma tytuł „Najbardziej Rowerowego Miasta” w Europie? Start rowerowego wyścigu już 1 maja. W Gdańsku trwa pełna mobilizacja! O tym jak przebiegają przygotowania do rowerowego wyścigu; o gdańskim sposobie na wygraną oraz o szansach na realizację ambitnych (i realnych) celów - 25 kwietnia podczas konferencji prasowej opowiedzą koordynatorzy ECC w Gdańsku oraz przedstawiciele gdańskich firm - aktywni uczestnicy zesz

A
A

Konferencja odbędzie się w Olivia Businness Centre - siedzibie jednego z głównych partnerów kampanii „Rowerem do pracy”, odbywającej się w ramach „European Cycling Challenge”. W zespole budynków, w którym rezyduje ponad 100 firm i pracuje łącznie 5. tys. osób. - potencjalnych rowerzystów i uczestników ECC.

W spotkaniu udział wezmą m.in.: zastępca prezydenta Gdańska Piotr Grzelak, prezes Olivia Business Centre Maciej Grabski oraz przedstawiciele firm, które w ubiegłorocznej edycji wykręciły podium nie tylko dla Gdańska, ale także dla swoich firm: Marta Chlewicka z LPP SA, Piotr Wróbel z Jeppesen Poland Sp z o.o. i Bogusław Stankiewicz z Grupy Kapitałowej LOTOS.

Czas: poniedziałek, 25 kwietnia, godz.13.00
Miejsce spotkania: Gdańsk, Olivia Business Centre, Aleja Grunwaldzka 472, budynek Olivia SIX, 13 piętro

Wjazd do budynku, bezpośrednio od Alei Grunwaldzkiej.

W budynku Oliva Six obowiązuje kontrola dostępu, z tego względu prosimy o rejestrację w Recepcji i pobranie indywidualnej (wydawanej po okazaniu dowodu osobistego) karty do windy.

Anna Dobrowolska (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta
Referat Prasowy
Referat Prasowy

Biuro Prezydenta ds. Komunikacji i Marki Miasta
ul. Nowe Ogrody 8/12
80-803 Gdańsk
prasa@gdansk.gda.pl

Herold Gdański
Herold Gdański
js

Biuletyn Informacyjny Rady i Prezydenta Miasta

Herold Gdański - nr 1/2019

HG_1
HG_1
brak autora
Pobierz: Herold Gdański 1/2019 (1.94 MB)