PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Dziewczyny grają fair - I Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt

Stowarzyszenie Sportowe „Biało-Zielone” zaprasza na I Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt „Dziewczyny grają fair”, który odbędzie się 30 czerwca w godz. 10.00-19.00 w kompleksie sportowym Gdańskiego Ośrodka Sportu przy Al. Grunwaldzkiej 244 w Gdańsku. Przy wsparciu Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER od 16 maja ruszamy ze zbiórką funduszy na organizację Turnieju. O szczegółach opowiemy na konferencji prasowej, która odbędzie się w środę 16 maja o godz. 10.30 w Inkubatorze Przedsiębiorczości – Crazy Room – ul. Lęborska 3B w Gdańsku.

A
A

- Chcemy rozpowszechnić ideę pozytywnego kibicowania, kibicowania bez agresji. Turniej jest doskonałą okazją do połączenia letniego pikniku z uczestniczeniem w rozgrywkach sportowych – dodaje Jachlewska. Organizatorzy zachęcają także do ufundowania pucharów i nagród, można zostać sponsorem głównym, sponsorem, lub wesprzeć drużyny rzeczowo.

- Zaprosiliśmy do udziału w turnieju drużyny kobiet i dziewczyn, bo te zespoły mają ogromny potencjał i chcemy pokazać jak wysoki poziom gry i sportowej walki reprezentują – mówi Elżbieta Jachlewska, prezeska Stowarzyszenia Sportowego „Biało-Zielone”. W sumie w turnieju weźmie udział 12 drużyn piłki nożnej. Nadal przyjmowane są zgłoszenia dziewczęcych drużyn w piłce nożnej z całej Polski.

Wstęp na wydarzenie - wolny

Zgłoszenia i informacje szczegółowe na stronie: www.dziewczynygrajafair.pl.

Będziemy wdzięczni za potwierdzenie udziału w konferencji prasowej na adres: ejachlewska.bzg@gmail.com

Kontakt: Elżbieta Jachlewska, prezeska Stowarzyszenia Sportowego „Biało-Zielone”

e-mail: ejachlewska.bzg@gmail.com
tel.: 502 240 906

Olimpia Schneider (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta
Referat Prasowy