VI edycja konkursu LODOŁAMACZE
PORTAL MIASTA GDAŃSKA

VI edycja konkursu LODOŁAMACZE

VI edycja konkursu LODOŁAMACZE
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych oraz Prezydent Miasta Gdańska zaprasza do udziału w VI edycji konkursu LODOŁAMACZE.

Zatrudnianie osób niepełnosprawnych nie jest procesem łatwym. Są jednak firmy i instytucje, które "przełamują lody obojętności". Nie tylko zatrudniają osoby niepełnosprawne, ale także tworzą przyjazny klimat dla aktywności zawodowej i społecznej. Celem konkursu LODOŁAMACZE jest promowanie takich pracodawców.

Jesteśmy przekonani, że również Państwa Firma może stanowić przykład dla innych firm i to Państwo powinniście wziąć udział w konkursie LODOŁAMACZE 2011.

Statuetka LODOŁAMACZA jest wyróżnieniem prestiżowym. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Pani Anny Komorowskiej, która skierowała do Państwa list:

http://www.lodolamacze.info.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=13&Itemid=196

Ambasadorem konkursu został Pan Zbigniew Zamachowski. W Kapitule konkursu zasiada wiele znanych osób ze świata polityki, artystów i dziennikarzy. Konkurs odbija się szerokim echem w mediach, zarówno regionalnych, jak i ogólnopolskich. Szczegółowe informacje o konkursie zamieszczone są na stronie www.lodolamacze.info.pl oraz na stronie  www.gdansk.pl

Zgłoszenia należy dokonać poprzez wypełnienie i przesłanie prostego formularza dostępnego na stronie www.lodolamacze.info.pl. Formularz można wypełnić: on-line, przysłać mailem na adres: posrednictwo@popon.pl, faxem na nr 22 620 32 02 wew. 120. 

Gala finałowa konkursu odbędzie się 27 września 2011 r. na Zamku Królewskim w Warszawie.

Zwycięzcy konkursu otrzymują:

  • Statuetkę Lodołamacza i dyplom,
  • Możliwość posługiwania się certyfikatem ?Lodołamacz ? Pracodawca Wrażliwy Społecznie? przez 12 miesięcy, - Możliwość umieszczenia logotypu ?Lodołamacz? na produktach, materiałach promocyjnych i marketingowych przez 12 miesięcy,
  • Zniżki na szkolenia oraz usługi prowadzone przez POPON,
  • Bezpłatny roczny dostęp do serwisu prawno-ekonomicznego www.ekspertpopon.pl

Informacja o laureatach zostanie zamieszczona na stronie internetowej Miasta Gdańska.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymują:

Półroczny bezpłatny dostęp do serwisu prawno-ekonomicznego www.ekspertpopon.pl,  będącego źródłem profesjonalnej wiedzy dla zarządów firm, działów księgowości i kadr przedsiębiorstw otwartego i chronionego rynku pracy, instytucji oraz właścicieli firm zainteresowanych zatrudnianiem osób niepełnosprawnych.  

POPON to nie tylko konkurs Lodołamacze.  Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych to wsparcie i pomoc dla Pracodawców. Zapraszamy do członkostwa w największej organizacji pracodawców osób niepełnosprawnych w Polsce.

POPON od 16 lat działa na rzecz pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne. Podstawą naszej pracy jest profesjonalizm i skuteczność. Stale rozwijamy się i doskonalimy nasze usługi, by pracodawcy, którzy nam zaufali, mogli osiągać sukcesy. Lobbujemy, wyjaśniamy, interweniujemy, by codzienna działalność firm była prostsza. Nasi Członkowie mogą liczyć na wsparcie doradców prawnych, kursy, szkolenia, seminaria i codzienne serwisy informacyjne. Mają też dostęp do najlepszego portalu prawno-ekonomicznego www.ekspertpopon.pl