PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Zapraszamy na III Miejski Bal Seniora

Zapraszamy na III Miejski Bal Seniora
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Ponad dwustu gdańskich seniorów - między innymi podopieczni Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, uczestnicy zajęć w dziennych domach pomocy i klubach seniora - szampańsko bawić się będzie na wielkim balu, zorganizowanym we wtorek 30 września w Restauracji ?Cristal? we Wrzeszczu (początek o godz. 18, planowane zakończenie około godz. 1). Impreza odbędzie się w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Seniora, który przypada 1 października. Dla uczestników III Miejskiego Balu Seniora przygotowaliśmy moc atrakcji. Do tańca przygrywać im będą profesjonalni artyści. W programie nie zabraknie konkursów muzycznych, tanecznych i wokalnych z nagrodami ? niespodziankami. W ramach imprezy odbędą się także wybory królowej i króla balu. Uczestników imprezy zaprosimy również na wykwintną kolację oraz rozmaite przystawki, które będą serwowane podczas zabawy. Oczywiście gości obowiązują ? jak przystało na bal ? stroje wieczorowe i szampańskie humory. Cała impreza jest na zaproszenia, a opłata za wstęp symboliczna (to 10 zł od osoby).
Przedsięwzięcie służy przede wszystkim aktywizacji sędziwych mieszkańców Gdańska. Ma im umilić wolny czas i umożliwić nawiązanie nowych przyjaźni. Uatrakcyjnić jesień życia. Podczas balu chcemy także podziękować aktywnym, gdańskim seniorom za ich uczestnictwo w życiu społecznym miasta i pracę na rzecz lokalnego środowiska. Dodatkowo, podczas imprezy przekażemy gościom broszury o placówkach i instytucjach na co dzień udzielających wsparcia osobom starszym.
Organizatorem III Miejskiego Balu Seniora jest gdański MOPS.

 

W sprawie ew. udziału w imprezie można pytać pracowników Wydziału Pomocy Instytucjonalnej i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych MOPS przy ul. Dyrekcyjnej 5 w Gdańsku, tel. 058 305 43 24.