PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Uroczyste otwarcie Biura Bezpłatnych Porad Prawnych i Informacji Obywatelskiej

Uroczyste otwarcie Biura Bezpłatnych Porad Prawnych i Informacji Obywatelskiej
Uroczyste otwarcie Biura Bezpłatnych Porad Prawnych i Informacji Obywatelskiej
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

20 kwietnia 2012 roku o godzinie 12.00 miało miejsce uroczyste otwarcie Biura Bezpłatnych Porad Prawnych i Informacji Obywatelskiej, mieszczącego się w Gdańsku przy Al. Wojska Polskiego 8/10-12.

Spotkanie inauguracyjne poprowadziła Koordynatorka Projektu – Pani Dorota Szafko, która serdecznie powitała przybyłych gości. Byli wśród nich: zastępca prezydenta Miasta Gdańsk - Pani Ewa Kamińska, przedstawiciele MOPS - Mirosław Żmudziński i Barbara Nowacka, Przewodniczący Zarządu Osiedla Strzyża - Pan Andrzej Witkiewicz oraz Radna - Pani Maria Prokopowicz a także przedstawicielka Referatu Integracji Społecznej i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi – Pani Anna Stefańska.

Goście mieli możliwość zwiedzenia Biura oraz zapoznania się z głównymi celami i założeniami projektu „Rozwój Sieci Biur Porad Prawnych i Informacji Obywatelskiej w Województwie Pomorskim”. Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego, zaś głównym celem projektu jest zapewnienie bezpłatnego dostępu obywateli do porad prawnych i informacji obywatelskich, jak również upowszechnianie wiedzy o przysługujących im prawach. 

Biuro Bezpłatnych Porad Prawnych i Informacji Obywatelskiej w Gdańsku będzie działało przynajmniej do końca sierpnia 2014 roku. Jest czynne codziennie: w poniedziałki, środy i piątki od 8:00 do 16:00, we wtorki i czwartki od 12:00 do 20:00. Więcej informacji pod numerem telefonu: 58 765 00 01.