PORTAL MIASTA GDAŃSKA

TVN nadaje z Gdańska!

TVN nadaje z Gdańska!
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Już w najbliższy piątek Gdańsk będzie gościł ekipę ?Dzień dobry TVN?. Program rozpoczyna się o godz. 8:30 przy Neptunie. W ciągu przeszło dwóch godzin emisji z pewnością nie zabraknie atrakcji i ciekawych gości.

O Teatrze Gdańskim i inicjatywie odbudowy teatru szekspirowskiego opowiedzą prof. Jerzy Limon i grająca Ofelię Marta Jankowska. W programie znajdą się również informacje o funduszach filmowych i 71. Festiwalu Filmów Niezależnych UNICA w Gdańsku ? przedsięwzięciach  szczególnie istotnych dla miasta, które ubiega się o przyznanie zaszczytnego tytułu ?Europejskiej Stolicy Kultury 2016?.
Nie obejdzie się również bez znanych osób ? wśród zaproszonych gości znajdzie się zwycięzca I edycji programu ?You can Dance? Maciek ?Gleba? Florek. Oprócz tego Maciej Nowak posmakuje lokalnych przysmaków i oceni kuchnię regionalną, a Tomasz Jacyków sprawdzi wyczucie stylu gdańszczanek w ciąży i doradzi internautom, jak się ubrać. O gdańskiej manufakturze cukierków ?Ciu-ciu? i tajnikach ich powstawania opowie Basia Skórka. Program będzie też okazją do zobaczenia utalentowanych muzycznie maluchów z Instytutu Suzuki Anny Podchajskiej. W tym centrum rozwoju talentów najmłodsi mają okazję do nauki gry na skrzypcach wg światowej sławy metody Suzuki. Przegląd prasy regionalnej poprowadzą Adam Kasprzyk z TVN 24 i Krzysztof Katka z Gazety Wyborczej, a wejściom pogodynki będzie towarzyszyć Panienka z Okienka.

Nie można tego przegapić! ?Dzień dobry TVN? w piątek z Gdańska. 19.09.2008 8:30?11:00

Edyta Tombarkiewicz