PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Szkolenia Akademii PARP

Szkolenia Akademii PARP
Szkolenia Akademii PARP
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Wyjątkowe szkolenie ?Umiejętności osobiste?.
Praktyczny poradnik na koniec!

Inteligencja emocjonalna, automotywacja i podejmowanie decyzji to pozostałe, ostatnio uruchomione moduły szkolenia "Umiejętności osobiste".

Szkolenia rozwijające umiejętności ?miękkie? koncentrują się zwykle na kwestiach potrzebnych wyłącznie w pracy, pomijając konieczność godzenia jej z codziennymi obowiązkami w domu, czasem wolnym i osobistymi celami. Inaczej jest ze szkoleniem Akademii PARP ?Umiejętności osobiste?.

W nowouruchomionych modułach kontynuowane jest praktyczne podejście ?life-work balance?.
Dzięki temu uczestnicy Akademii PARP mogą doskonalić zestaw umiejętności przydatnych zarówno  w pracy, jak i w życiu osobistym.

Nowe moduły pokazują możliwości wykorzystania inteligencji emocjonalnej, wskazują jak pobudzać własną motywację i jak poprawiać swoją decyzyjność.

Mając na uwadze zwłaszcza zapracowanych uczestników z MSP, którym nawet po przejściu szkolenia brakuje czasu na porządny relaks, przygotowaliśmy poradnik z krótkimi, praktycznymi ćwiczeniami, które pomagają odzyskać równowagę w życiu codziennym. Poradnik automatycznie aktywuje się na koniec szkolenia.    
Przykładowy ekran ze szkolenia ?Umiejętności osobiste?   Ekran z prezentacji ?Zadbaj o umiejętności osobiste?
?Umiejętności osobiste? to już 27 bezpłatne szkolenie internetowe Akademii PARP, dostępne na portalu www.akademiaparp.gov.pl. Wszyscy przedsiębiorcy i pracownicy sektora MSP oraz osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej mogą podjąć bezpłatną naukę.

Więcej informacji:
msp@akademiaparp.gov.pl
Infolinia 801 444 MSP (czyli 801 444 677)