PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Pomóż zorganizować dużą imprezę w Gdańsku!

Pomóż zorganizować dużą imprezę w Gdańsku!
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Chcesz zobaczyć jak wygląda od zaplecza organizacja dużych koncertów, konferencji i festiwali?  Masz taką okazję dzięki projektowi Gdańscy Akcjonariusze!

logo
W ramach projektu Gdańscy Akcjonariusze każdy może zaangażować się w ciekawe przedsięwzięcia kulturalne, muzyczne, naukowe i biznesowe odbywające się na terenie Miasta. Akcjonariusze wpierają organizację i realizację wydarzeń pracując na zasadach wolontariatu akcyjnego. Projekt daje możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia, nauki w praktyce, pracy w grupie oraz bezpłatnego uczestnictwa w ciekawych inicjatywach.

Projekt realizowany jest przez Gdańsk Convention Bureau we współpracy z Regionalnym Centrum Wolontariatu w Gdańsku.

W tym roku Akcjonariusze uczestniczyli w 71. Światowym Festiwalu Filmów Niezależnych UNICA, Konferencji Globe Forum i w 3. Festiwalu All About Freedom.

W przyszłym roku znacznie przyspieszamy, wydarzeń i możliwości uczestnictwa w projekcie będzie znacznie więcej. Razem z Akcjonariuszami bierzemy udział m.in. w Wikimanii!

Patronat medialny nad projektem objęli Radio Eska, Trójmiasto.pl oraz Gazeta Wyborcza.

Do uczestnictwa projekcie można zgłosić się wypełniając formularz na stronie www.gdansk4u.pl/akcjonariusze

Projekt Gdańscy Akcjonariusze realizowany jest przy wsparciu udzielonym przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego, Norweskiego Mechanizmu Finansowego oraz budżetu Rzeczypospolitej Polskiej w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.