PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Nowe certyfikaty w Akademii PARP!

Nowe certyfikaty w Akademii PARP!
Nowe certyfikaty w Akademii PARP!
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Najważniejszym efektem każdego szkolenia jest zdobycie brakującej wiedzy i umiejętności. Nie można jednak zapominać o formalnym potwierdzeniu zdobytych kwalifikacji. Certyfikaty i zaświadczenia są ważnym kryterium przy zatrudnianiu specjalistów, w awansach zawodowych, czy nawet przy wyborze wykonawcy w przetargu. Dzięki nim można też budować swój profesjonalny wizerunek m. in. na portalach społecznościowych, w stowarzyszeniach.

W Akademii PARP jesteśmy świadomi tego, jak ważnym produktem szkoleniowym są certyfikaty ukończenia szkoleń zawodowych. Ogromnie cieszą nas liczne przykłady, że specjaliści i przedsiębiorcy, którzy dokumentują swój rozwój szkoleniowy certyfikatami Akademii PARP, zdobywają też kolejne szczeble kariery zawodowej i wzmacniają swoje firmy.
Od początku Akademii PARP wydaliśmy już, w formie elektronicznej lub papierowej, ponad 113 tysięcy certyfikatów!

Z końcem kwietnia 2014 wprowadzamy szereg ważnych zmian w certyfikatach Akademii PARP. Najważniejsze z nich to:

  • certyfikaty będą potwierdzać nie tylko pozytywne ukończenie szkolenia biznesowego lub dla szkoleniowców, w zakresie ukończonych modułów, ale też wskazywać wyniki w ukończonych modułach,
  • certyfikaty będą potwierdzać, że uczestnik zademonstrował, za pomocą mechanizmów portalu, zdobycie różnych umiejętności, np. pracy zespołowej czy umiejętność prowadzenia rozbudowanych dyskusji na forum,
  • certyfikaty będą dostępne także w społecznościach, do ukończonych ścieżek szkoleniowych,
  • certyfikaty będą teraz dwustronne i w wersji papierowej zabezpieczone tzw. suchym stemplem.

Uczestnicy z sektora przedsiębiorstw mogą zamawiać certyfikaty papierowe, wysyłane na wskazany adres. Wraz z bieżącymi zmianami, dajemy możliwość uzyskania dodatkowego papierowego certyfikatu, w dodatkowej wysyłce. Szczegóły znajdują się w regulaminie portalu i regulaminie programu nagród Akademii PARP.

Serdecznie zapraszamy do dokumentowania swojej kariery zawodowej nowymi certyfikatami Akademii PARP!

Dla przypomnienia pragniemy podkreślić, że wszystkie szkolenia, certyfikaty i inne możliwości Akademii PARP są całkowicie nieodpłatne, sfinansowane ze środków Unii Europejskiej i Skarbu Państwa jako projekt systemowy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Jeśli spotkają się Państwo z sytuacją, gdy ktoś proponuje udział w szkoleniu i certyfikat Akademii PARP za opłatą, prosimy o pilny kontakt z infolinią.