PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Możliwe zakłócenia w dostawie wody dla mieszkańców Osowy I Sopotu

Możliwe zakłócenia w dostawie wody dla mieszkańców Osowy I Sopotu
Informujemy, że Saur Neptun Gdańsk rozpoczął cykliczne płukania sieci wodociągowej na Osowej i w Sopocie. W Osowej płukanie rozpoczęło się w nocy z 5/6 października. Do piątku, 9 października, mają miejsce płukania magistrali zasilającej tę dzielnicę w wodę. Od poniedziałku 12 października, w godz. 8-15, płukane będą sieci w poszczególnych ulicach. Płukanie zakończy się 10 listopada.
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Informujemy, że Saur Neptun Gdańsk rozpoczął cykliczne płukania sieci wodociągowej na Osowej i w Sopocie.
W Osowej płukanie rozpoczęło się w nocy z 5/6 października. Do piątku, 9 października, mają miejsce płukania magistrali zasilającej tę dzielnicę w wodę. Od poniedziałku 12 października, w godz. 8-15, płukane będą sieci w poszczególnych ulicach. Płukanie zakończy się 10 listopada.

W Sopocie obszar miasta  tradycyjnie podzielono na dwa tarasy. W dniach 12-17 października , w godzinach od 22.00 do 6.00 rano, płukana będzie sieć ?dolnego tarasu?, czyli od Alei Niepodległości w kierunku do morza. W dniach 19-24 października płukana będzie sieć ?górnego tarasu?, też  w godz. 22.00 ? 6.00.
Podczas płukania mogą wystąpić zaburzenia w dostawie wody, okresowe przebarwienia, spadki ciśnienia lub nawet braki wody w wymienionych rejonach. Po zakończeniu prac może wystąpić przejściowe zabarwienie wody związkami żelaza. Płukania są prowadzone w celu w celu zapewnienia dostaw wody o jak najwyższej jakości. 

Szczegóły dotyczące wykazu poszczególnych ulic można znaleźć na stronie internetowej www.sng.com.pl, w dziale komunikaty.

Z poważaniem
Grażyna Pilarczyk, Rzecznik prasowy SNG