PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Konferencja "Aplikacja mobilna gdansk4u MOBILE – przewodnik dla kibiców, turystów i mieszkańców"

Konferencja "Aplikacja mobilna gdansk4u MOBILE – przewodnik dla kibiców, turystów i mieszkańców"
"Aplikacja mobilna gdansk4u MOBILE – przewodnik dla kibiców, turystów i mieszkańców"
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Gdańska Organizacja Turystyczna
zaprasza na konferencję prasową
„Aplikacja mobilna gdansk4u MOBILE – przewodnik dla kibiców, turystów i mieszkańców”

która odbędzie się w dniu 23.05.2012 (środa) o godzinie 11.00 w Ośrodku Kultury Morskiej (nowy Oddział Centralnego Muzeum Morskiego) przy ulicy Tokarskiej 21 – 25 w Gdańsku, wejście od Rybackiego Pobrzeża.

 

Informacje o gdansk4u MOBILE

Bezpłatna aplikacja na urządzenia mobilne (smartphone’y, tablety). Została przygotowana z myślą o turystach odwiedzających Gdańsk, ale będzie również bardzo przydatna dla mieszkańców.

Aplikacja działa w 3 wersjach językowych (polskiej, angielskiej, niemieckiej). Jest przeznaczona dla użytkowników smartfonów pracujących na systemach operacyjnych IOS, Android oraz Windows Phone. Zawiera opisy zabytków i atrakcji w mieście, zdjęcia oraz praktyczne informacje. Użytkownicy mogą zaplanować pobyt w Gdańsku, wykorzystując sekcję Wydarzenia, Pomysł na dziś oraz Pomysł na weekend. Mogą także dowiedzieć się, gdzie otrzymają zniżkę z Kartą Turysty „Gdańsk – Sopot – Gdynia – Plus”, wyszukać dane wg wybranych kategorii, wyświetlić obiekty w wybranym promieniu, czy wyznaczyć trasę do konkretnego miejsca.

Wyróżnikiem gdansk4u MOBILE są audycje o 100 atrakcjach w mieście, dostępne po zeskanowaniu indywidualnego fotokodu umieszczonego przy danym obiekcie/ atrakcji. 2-minutowe audycje, nagrane w językach: polskim, niemieckim i angielskim mają być inspiracją, aby dowiedzieć się więcej.

Prosimy o potwierdzenie obecności na konferencji mailowo lub telefonicznie do dnia 21.05.2012.

Osoba do kontaktu:
Specjalista ds. promocji
koch@gdansk4u.pl
58 305 70 80 w.15