PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Chcesz założyć lub rozwinąć własną firmę?

Chcesz założyć lub rozwinąć własną firmę?
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Gdańska  Fundacji Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w projekcie ?MENTORING KOBIET W BIZNESIE - program na rzecz rozwoju równych szans?.
Projekt adresowany jest do przedsiębiorczych kobiet, które chcą założyć własną firmę albo prowadzą już działalność gospodarczą nie dłużej niż trzy lata.
Swój udział w projekcie może zgłosić każda pani z Województwa Pomorskiego, która chce samodzielnie, w ramach własnej firmy zrealizować swój pomysł na biznes.
W ramach projektu GFP proponuje nowatorską koncepcję wspierania rozwoju początkujących przedsiębiorców poprzez:

  • szkolenia i warsztaty
  • autorski interaktywny multimedialny program e ? learningowy
  • spotkania w grupie wsparcia
  • Mentoring ? opiekę mentora dla 30 pań, które zawiążą w wyniku projektu działalność gospodarczą i dla tych, które już ją prowadzą

Rolę mentorów w projekcie pełnić będą doświadczeni przedsiębiorcy.

Projekt MENTORING KOBIET W BIZNESIE trwać będzie 23 miesiące - od  września 2008 do czerwca 2010 roku. Rozpoczyna się od naboru pań mających miejsce zamieszkania na obszarze Województwa Pomorskiego, które prześlą lub dostarczą do GFP ankietę zgłoszeniową w terminie do 7 listopada 2008 roku  do godziny 18.00.

ZAPRASZAMY!

GFP pomoże Wam założyć firmę, zdobyć dobrą wiedzę i umiejętności, tak ważne na początku samodzielnej drogi zawodowej, a także pomóc w realizacji Waszych pomysłów na biznes!

Z nami napiszesz biznes plan, który przyda Ci się, kiedy będziesz ubiegała się o środki z funduszy unijnych, kredyt czy pożyczkę.

Więcej informacji na stronie:   www.mentoring.gfp.com.pl 

Projekt ?MENTORING KOBIET W BIZNESIE - program na rzecz rozwoju równych szans? jest finansowany ze środków komponentu ?Demokracja i społeczeństwo obywatelskie? Funduszu dla Organizacji Pozarządowych, współfinansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego, a także Norweskiego Mechanizmu Finansowego.