PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Aaaby znaleźć zagranicznego partnera - przejdź kolejne moduły szkolenia "ABC eksportera"!

Aaaby znaleźć zagranicznego partnera - przejdź kolejne moduły szkolenia "ABC eksportera"!
Aaaby znaleźć zagranicznego partnera - przejdź kolejne moduły szkolenia "ABC eksportera"!
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Wprawdzie w biznesie ślubów się nie bierze, ale zagraniczny partner biznesowy  to długoterminowa decyzja. Jeśli inwestujesz swój czas i tak cenne dziś zasoby  w działalność eksportową, zdobądź solidną wiedzę o poszukiwaniu i współpracy  z zagranicznymi partnerami biznesowymi w nowych modułach szkolenia Akademii PARP ?ABC eksportera?.

Pierwsze moduły, uruchomione pod koniec października 2011, dają podstawową wiedzę na temat korzyści i zagrożeń dla firm, planujących działalność eksportową. Pomagają przygotować do tego ważnego kroku organizację swojego biznesu, zwłaszcza od strony księgowości, marketingu,  a także obsługi nowych procedur celnych i podatkowych.

Nowouruchomione moduły wskazują jak i gdzie poszukiwać partnerów zagranicznych, nawiązywać kontakty, jak oceniać potencjał potencjalnych partnerów oraz jak z nimi współpracować na różnych etapach. W modułach znajdują się także elementy rozstrzygania sporów oraz finansowania  i ubezpieczania działalności eksportowej, korzystając m. in. ze środków publicznych.

Akademia PARP to portal edukacyjny dający nieograniczony dostęp do wiedzy biznesowej. 30 szkoleń on-line jest dostępnych pod adresem www.akademiaparp.gov.pl. Wszyscy pracownicy sektora MSP oraz osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej mogą podjąć bezpłatną naukę. Zdobyta wiedza potwierdzana jest certyfikatem.

Więcej informacji: msp@akademiaparp.gov.pl
Infolinia 0-801 444 MSP (czyli 0-801 444 677)