PORTAL MIASTA GDAŃSKA
Logo Unii Europejskiej

Gdańskie Centrum Kontaktu

Gdańskie Centrum Kontaktu
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Gdańskie Centrum Kontaktu przyjmuje zgłoszenia przez całą dobę pod numerem telefonu: 58 52 44 500 oraz e-mail: kontakt@gdansk.gda.pl


Gdańskie Centrum Kontaktu przyjmuje zgłoszenia dotyczące wszelkich nieprawidłowości funkcjonowania elementów infrastruktury miasta i przekazuje dyspozycje odpowiednim służbom. W przypadku gdy sprawa dotyczy terenu nieznajdującego się w zakresie działań Urzędu Miejskiego w Gdańsku i jego jednostek, Gdańskie Centrum Kontaktu informuje osobę zgłaszającą do jakiej instytucji zwrócić się w konkretnej sytuacji.


Aplikacja Gdańskie Centrum Kontaktu


Zauważyłeś: zalaną ulicę, zalegający śnieg, zaśmiecenie, dziurę w jezdni, porzucone auto itp.?
Skorzystaj z Aplikacji Gdańskie Centrum Kontaktu - samodzielnej aplikacji internetowej i mobilnej, służącej do utrzymania czystości i ładu na terenie miasta. W łatwy sposób przekaż informację o lokalizacji i szczegółach problemu. Wystarczy, że wskażesz na mapie miejsca, które chcesz zgłosić np. zalegania nieczystości latem lub śniegu / oblodzenia zimą, dewastacji, uszkodzenia nawierzchni jezdni itp., a Twoje zgłoszenie trafi do właściwych służb, które zajmą się sprawą.