PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Piłka nożna: zapraszamy na II Klubowe Mistrzostwa Gdańska Juniorów

A
A

W dniach 30 maja – 4 czerwca odbędą się II Klubowe Mistrzostwa Gdańska Juniorów w piłce nożnej. W turnieju mogą wziąć udział drużyny z klubów piłkarskich, akademii, szkółek i uczniowskich klubów sportowych, które mają swoją siedzibę na terenie Gdańska, z roczników 2005, 2006, 2007 i 2008.

Niezbędne informacje na temat turnieju można znaleźć na stronie http://pilka.gdansk.pl/. Zapisy przyjmuje koordynator turnieju Mateusz Gmerek, tel. 503 382 195 lub e-mail: mateusz@pilka.gdansk.pl

Nie ma opłat wpisowych, gdyż celem jest zachęcenie dzieci do uprawiania sportu, wpajanie zasad fair play oraz zabawa i integracja młodych piłkarzy z Gdańska.

Turniej poprzedzi losowanie, które odbędzie się przy Stadionie Energa 29 maja (niedziela) o godzinie 12.00. Wyniki losowania, terminarz oraz wyniki meczów i galeria zdjęć będą przedstawiane na stronie internetowej www.pilka.gdanska.pl

Rozgrywki grupowe odbędą się w dniach 30 maja – 3 czerwca (poniedziałek - piątek) na ul. Budowlanych 49/5 w Gdańsku. Finały turnieju zaplanowano na 4 czerwca (sobota) na boisku MOSiR przy ul. Traugutta 29.

Organizatorem jest Miasto Gdańsk. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w grze!

m.w.