PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Lista stypendystów otrzymujących stypendium dla osób fizycznych osiągających wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym w 2016 r.

A
A

Stypendium w wysokości 700 zł brutto, za zajęcie miejsc od I do III na mistrzostwach świata lub mistrzostwach Europy juniorów w konkurencjach olimpijskich lub paraolimpijskich

 

L.P

Imię i nazwisko

Osiągnięcia

Dyscyplina

Klub

  1.  

Anna Szymczak

3 m. MEJ

Szermierka

AZS AWFiS

      2.

Maxime Tarasiewicz

3 m. MEJ druż.,

Szermierka

AZS AWFiS

      3.

Mikołaj Rudnicki

3 m. MEJ młodsz. (druż.)

Szermierka

AZS AWFiS

      4.

Marek Badowski

3 m. MEJ (druż.)

Tenis stołowy

AZS AWFiS

      5.

Aleksandra Ostrowska

3 m. MEJ

Lekka atletyka

AZS AWFiS

Stypendium w wysokości 1300 zł za zdobycie mistrzostwa Polski seniorów w indywidualnych konkurencjach olimpijskich lub paraolimpijskich

 

L.P

Imię i nazwisko

Osiągnięcia

Dyscyplina

Klub

  1.  

Filip Płocharski

1 m. MP ind.

Szermierka

AZS AWFiS

      2.

Łukasz Borkowski

1 m. MP

Gimnastyka sportowa

AZS AWFiS

      3.

Marek Łyszczarz

1 m. MP

Gimnastyka sportowa

AZS AWFiS

      4.

Adam Kierzkowski

1 m. MP

Gimnastyka sportowa

AZS AWFiS

      5.

Sebastian Cecot

1 m. MP

Gimnastyka sportowa

AZS AWFiS

      6.

Marcin Bachanek

1 m. MP druż.

Łyżwiarstwo szybkie

GKS Stoczniowiec

      7.

Aleksander Puszkarski

1 m. MP druż.

Łyżwiarstwo szybkie

GKS Stoczniowiec

      8.

Piotr Puszkarski

1 m. MP druż.

Łyżwiarstwo szybkie

GKS Stoczniowiec

 

Stypendium w wysokości 2100 zł za zdobycie miejsc od IV do VI na mistrzostwach świata lub mistrzostwach Europy seniorów w konkurencjach olimpijskich lub paraolimpijskich

 

L.P

Imię i nazwisko

Osiągnięcia

Dyscyplina

Klub

  1.  

Piotr Myszka

5 m. MŚ

Windsurfing

AZS AWFiS

      2.

Michał Janda

6 m. ME  druż.

Szermierka

AZS AWFiS

      3.

Paweł Kawiecki

6 m. ME  druż.

Szermierka

AZS AWFiS

      4.

Mateusz Biskup

4 m. ME  

Wioślarstwo

AZS AWFiS

      5.

Daria Pogorzelec

5 m. MŚ

Judo

SGKS Wybrzeże

      6.

Monika Stachowska

4 m. MŚ

Piłka ręczna

AZS Organizacja Środowiskowa

      7.

Piotr Gacek

5 m. ME

Piłka siatkowa

Trefl Gdańsk SA

      8.

Mateusz Mika

5 m. ME

Piłka siatkowa

Trefl Gdańsk SA

 

Stypendium w wysokości 2500 zł za zajęcie miejsc od I do III na mistrzostwach świata lub mistrzostwach Europy seniorów w konkurencjach olimpijskich lub paraolimpijskich

 

L.P

Imię i nazwisko

Osiągnięcia

Dyscyplina

Klub

  1.  

Paweł Kołodziński

3 m. ME 

Żeglarstwo

AZS AWFiS

      2.

Łukasz Przybytek

3 m. ME

Żeglarstwo

AZS AWFiS

      3.

Tomasz Jabłoński

2 m. ME

Boks

KS SAKO