PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Gdański Dzień Dziecka w Krainie Zabawy

Po raz kolejny w Parku im. Ronalda Reagana odbędzie się festyn z okazji Dnia Dziecka dla naszych najmłodszych mieszkańców. Na imprezę zorganizowaną w dniu 1 czerwca w Krainie Zabawy, przy ulicy Dąbrowszczaków, zapraszają: Grupa GPEC, MOSiR Gdańsk, Trefl S.A. oraz Lotos Trefl.

A
A

Po raz kolejny w Parku im. Ronalda Reagana odbędzie się festyn z okazji Dnia Dziecka dla naszych najmłodszych mieszkańców. Na imprezę zorganizowaną w dniu 1 czerwca w Krainie Zabawy, przy ulicy Dąbrowszczaków, zapraszają: Grupa GPEC, MOSiR Gdańsk, Trefl S.A. oraz Lotos Trefl.

Zabawa będzie trwała od godz. 11.00 do 16.00. Dla dzieci zaplanowano wiele atrakcyjnych zadań przy specjalnie przygotowanych stacjach, za wykonanie zadania będą rozdawane stemple. Każdy uczestnik zabawy otrzyma upominek, im większa liczba zebranych stempli - tym bardziej atrakcyjna nagroda.

Dodatkową atrakcją będzie Bieg Rodzinny. Wszyscy uczestnicy - niezależnie od uzyskanego wyniku - wezmą udział w losowaniu nagród. Można wygrać m.in. 3 rowery ufundowane przez Grupę GPEC. Początek o godz. 13.00, start i meta oraz biuro biegu znajdują się na terenie Krainy Zabawy.

Trzeba przebiec ok. 1000 m na trasie wiodącej alejkami parkowymi. Muszą zgłosić się minimum 2 osoby. W każdej drużynie powinno znaleźć się dziecko do lat 16. Formuła biegu jest otwarta i stanowi formę wspólnej zabawy. Nie będzie zatem prowadzona żadna klasyfikacja. Liczy się tylko udział.

Czas spędzony w Krainie Zabawy umilą pokazy tańca i sztuk walki. Na festynie będzie można również rozegrać mecz siatkówki z gwiazdami sportu z drużyny Lotos Trefl.

Dla najmłodszych czekają zabawy na różnych dmuchańcach oraz malowanie twarzy. Trochę starsi będą mogli wypróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej i w parku linowym. Pokaz szkolenia psów policyjnych to kolejna atrakcja zaplanowana na ten wyjątkowy dzień.  W przerwie pomiędzy grami  i zabawami będzie można posilić się specjałami z grilla.

Na osoby, które mają zamiar przyjechać rowerem, będzie czekał specjalnie przygotowany parking.

Zapraszamy!