Lekkoatletyka: Domagała drugi w Spale

Łukasz Domagała, 400-metrowiec AZS AWFiS Gdańsk, zdobył srebrny medal w halowych lekkoatletycznych mistrzostwach Polski w Spale.

Osiągnął wynik 47,73, gorszy o 0,42 sek. od zwycięzcy, Grzegorza Sobińskiego. Ten wynik dał Domagale kwalifikację do reprezentacji Polski na halowe mistrzostwa Europy (przełom lutego i marca w Goeteborgu). Gdańszczanin pobiegnie tam w sztafecie 4x400 metrów.

Wróciła do sportu Kamila Chudzik, była (2009 rok) brązowa medalistka mistrzostw świata w siedmioboju. Ma za sobą ciężkie kontuzje ścięgna Achillesa, dwie operacje i dwuletnią przerwę w startach. W Spale zawodniczka AZS AWFiS Gdańsk wystartowała w  skoku w dal i zajęła czwarte miejsce. Jej wynik 5,92.