Lekkoatletyka: 14 medali na międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików

Zawodnicy gdańskich klubów zdobyli 14 medali podczas międzywojewódzkich mistrzostw młodzików, które rozegrane zostały w Bydgoszczy.

Zawodnicy gdańskich klubów zdobyli 14 medali  podczas  międzywojewódzkich mistrzostw młodzików, które rozegrane zostały w Bydgoszczy. W klasyfikacji klubowej zawodnicy gdańskiego AZS AWFiS zajęli siódme miejsce, a na dziesiątym sklasyfikowano MMKS Gdańsk.

Złote medale: Aleksandra Ostrowska (AZS AWFiS - oszczep); Grzegorz Kunc (KL.Lechia - 1000 m.); Mateusz Zabłocki (AZS AWFiS - oszczep);

Srebrne medale: Hanna Migdał (AZS AWFiS - 300 m.ppł); Natalia Trębicka (KL.Lechia - 3000 m. chód); Jakub Kozak (MMKS Gdańsk - 2000 m.); Roland Stoiński (MMKS Gdańsk - 5000 m. chód); Krzysztof Młyński (AZS AWFiS Gdańsk - sześciobój);

Brązowe medale : Adrianna Littwin (AZS AWFiS - 3000 m. chód); Tomasz Cegelski (KL.Lechia - 100 m.); Piotr Stewa (KL.Lechia - 5000 m. chód); Mikołaj Paszkiewicz (KL.Lechia - 2000 m.); sztafeta 4x100 m. chłopców - AZS AWFiS (Artur Białoskórski, Marek Wolski, Tomasz Błaszczyk, Michał Majchrzak, Norbert Kański); sztafeta 4x 100 m. dziewcząt - MMKS Gdańsk (Anna Sumiła, Roksana Wilma, Paulina Bojanowska, Klaudia Gronda, Julianna Schuster).