Profilaktyka uzależnień lokalnie

Czy profilaktyka uzależnień w środowisku lokalnym działa i przynosi efekty? Zastanawiać się będą specjaliści podczas konferencji poświęconej walce z uzależnieniami, która odbędzie się 16-17 października w gdańskim hotelu DAL przy ul. Czarny Dwór 4. Udział w konferencji jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się przez formularz on-line.

Profilaktyka uzależnień lokalnie
A
A
data publikacji: 04 października 2017 r.

Dwudniowy program wydarzenia pozwoli przyjrzeć się dokładnie lokalnym działaniom. Pierwszego dnia Radosław Nowak oraz Julia Bąkowska i Joanna Kaszubowska odniosą się do kwestii komunikacyjnych i narzędzi w kampaniach społecznych. W drugim dniu konferencji Anna Rejkowska zaprezentuje działania profilaktyczne realizowane przez GCPU, a metody „outdoor education” w pracy z młodzieżą omówi Joanna Czechowska. Natomiast Marcin Sochocki poprowadzi wykład na temat trendów w profilaktyce, które mają obecnie zastosowanie oraz o realizacji i kontrolowaniu całokształtu działań profilaktycznych.

Rejestracja na konferencję odbywa się poprzez formularz on-line: https://162256-1.evenea.pl/. Udział w konferencji jest bezpłatny, a o udziale osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane drogą mailową. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Konferencja jest organizowana we współpracy Club PR&Marketing i GCPU w ramach realizacji zadań zgodnie z Narodowym Programem Zdrowia.

Olimpia Schneider (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta
Referat Prasowy
olimpia.schneider@gdansk.gda.pl
więcej tekstów autora
Olimpia Schneider (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta
Referat Prasowy
olimpia.schneider@gdansk.gda.pl
więcej tekstów autora