Gdańsk już czeka na ferie zimowe!

Gdańsk już jest przygotowany do ferii zimowych, które na Pomorzu będą miały miejsce między 29.01 a 11.02 2018 roku. Jutro, 8 grudnia, o godz. 12.30 w Urzędzie Miejskim z Gdańsku przy ul. Nowe Ogrody 8/12 (sala 315) zastępca prezydenta Gdańska ds. polityki społecznej Piotr Kowalczuk oraz przedstawiciele Wydziału Rozwoju Społecznego i jednostek miejskich opowiedzą o tym, jakie atrakcje będą czekały na uczniów. Zapisy na zajęcia ruszają już jutro!

Gdańsk już czeka na ferie zimowe!
A
A
data publikacji: 07 grudnia 2017 r.

W ciągu dwóch feryjnych tygodni uczniowie z Gdańska będą mogli wziąć udział m. in. w zajęciach plastycznych, tanecznych, komputerowych czy sportowych. Tradycyjnie już będzie można skorzystać z basenu „za zeta” oraz Zimowej Szkoły Ratownictwa. Atrakcyjną ofertę przygotowały wszystkie gdańskie szkoły, domy kultury, biblioteki, placówki Gdańskiego Archipelagu Kultury, Europejskie Centrum Solidarności i wiele innych jednostek. Będzie w czym wybierać, bo miasto na ten cel przeznaczy blisko 772 tys. zł, czyli ponad 200 tys. zł więcej niż w ubiegłym roku.
Podczas konferencji prasowej będzie można dowiedzieć się m. in. jak w czasie ferii będzie wyglądała opieka szkolna oraz jakie atrakcje będą do wyboru w poszczególnych dzielnicach Gdańska. Warto zainteresować się tą ofertą już teraz, bo zapisy zaczynają się lada moment. To ukłon w stronę rodziców młodych gdańszczan, którzy właśnie tworzą plany na zimowy czas.

Anna Mizera-Nowicka (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta
Referat Prasowy
więcej tekstów autora
Anna Mizera-Nowicka (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta
Referat Prasowy
więcej tekstów autora