Niech żyją wakacje! Zakończenie roku szkolnego w SP nr 47

W piątek, 26 czerwca zakończył się rok szkolny 2025/26. W uroczystym zakończeniu roku dla klas I-III i wesołym powitaniu wakacji w Szkole Podstawowej nr 47 na Chełmie wzięła udział prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz.
02:03
Napisy
2026-06-26
Produkcja:

Gdańskie Centrum Multimedialne

Kategoria: Edukacja i nauka
Więcej z: Edukacja i nauka