Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Biuro Rozwoju Gdańska spotkało się z kolejnymi 2 radami dzielnic

W bieżącym tygodniu w ramach współpracy i ustalenia form zaangażowania radnych dzielnicowych w prace nad studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta pracownicy Biura Rozwoju Gdańska kontynuowali spotkania z radami dzielnic.

A
A

W bieżącym tygodniu w ramach współpracy i ustalenia form zaangażowania radnych dzielnicowych w prace nad studium uwarunkowań i kierunków  zagospodarowania przestrzennego miasta pracownicy Biura Rozwoju Gdańska  kontynuowali spotkania z radami dzielnic.

W pierwszych dniach czerwca spotkali się z radą dzielnicy Ujeścisko i Nowy Port.

Poza standardowymi prezentacjami  gdzie przedstawiono  specyfikę oraz harmonogram prac związanych ze studium, skupiono się nad wyzwaniami i problemami  związanymi z aktualną sytuacją planistyczną w danej dzielnicy  oraz celami polityki przestrzennej.

Rada Dzielnicy Ujeścisko wyraziła chęć, aby na początkowym etapie spotkania dot. studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego odbywały się z pojedynczymi radami, a w następnej kolejności w szerszym gronie czyli np. z radami sąsiednich dzielnic.

Rada Dzielnicy Nowy Port wyraziła chęć wspólnych spotkań z Radami dzielnicy Brzeźno i Letnica.