Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Aleksandra Dulkiewicz

Prezydent Miasta Gdańska

Aleksandra Dulkiewicz
Wykształcenie: wyższe
Rocznik: 1979

ul. Nowe Ogrody 8/12
80-803 Gdańsk
pokój nr 312
tel.: (58) 323 63 12
fax: (58) 302 01 34
prezydent@gdansk.gda.pl

Sekretariat
Kamila Zaborowski
Kamila Zaborowski
tel.: (+48 58) 323 63 12
fax: (+48 58) 302 01 34
sekretariat.prezydenta@gdansk.gda.pl
Anita Duchnowska
Anita Duchnowska
tel.: (+48 58) 323 63 92
fax: (+48 58) 302 01 34
zaproszenia@gdansk.gda.pl

Dyrektor Biura Prezydenta

Dyrektor Biura Marek Bonisławski

Marek Bonisławski
pokój nr 306
tel.: (+48 58) 323 63 06
fax: (+48 58) 302 01 34
marek.bonislawski@gdansk.gda.pl

Z-ca Dyrektora Biura Prezydenta

Z-ca Dyrektora BiuraMaciej Buczkowski

Maciej Buczkowski
pokój nr 307
tel.: (+48 58) 323 63 07
fax: (+48 58) 302 01 34
maciej.buczkowski@gdansk.gda.pl

Z-ca Dyrektora Biura Prezydenta

Z-ca Dyrektora BiuraAnna Zbierska

Anna Zbierska
pokój nr 325
tel.: (+48 58) 323 63 25
fax: (+48 58) 302 01 34
anna.zbierska@gdansk.gda.pl

Sekretariat Biura Prezydenta

Sekretarka Paulina Kołtuniak

Paulina Kołtuniak
tel.: (+48 58) 323 63 06
fax: (+48 58) 302 01 34

Rzecznik Prasowy Prezydenta

Rzecznik Prasowy Daniel Stenzel

Daniel Stenzel
pokój nr 309
tel.: (+48 58) 323 63 09
fax. (+48 58) 302 01 34
tel. kom.: 696 444 872
daniel.stenzel@gdansk.gda.pl

Obsługa administracyjna Prezydenta

Asystent Michał Wlazło

Michał Wlazło
pokój nr 310
tel.: (+48 58) 323 63 62
fax. (+48 58) 302 01 34
michal.wlazlo@gdansk.gda.pl

Piotr Grzelak

Z-ca Prezydenta ds. zrównoważonego rozwoju

Piotr Grzelak
Wykształcenie: wyższe
Rocznik:1982
tel.: (58) 323 63 18
fax: (58) 323 63 97
piotr.grzelak@gdansk.gda.pl
Bogumiła Manischeff
Sekretariat:
Bogumiła Mannischeff
pokój nr 318
tel.: (58) 323 63 17
fax: (58) 323 63 97
sekretariat.polkomunalnej@gdansk.gda.pl
fb/piotr.grzelak.547

Alan Aleksandrowicz

Z-ca Prezydenta ds. inwestycji

Alan Aleksandrowicz
Wykształcenie: wyższe
Rocznik: 1971
tel.: (58) 323 63 21
fax: (58) 323 63 87
alan.aleksandrowicz@gdansk.gda.pl
Anna Jóźwiak
Sekretariat:
Anna Jóźwiak
pokój nr 321
tel.: (58) 323 63 22
fax: (58) 323 63 87
sekretariat.inwestycji@gdansk.gda.pl

Piotr Borawski

Z-ca Prezydenta ds. przedsiębiorczości i ochrony klimatu

piotr borawski
Wykształcenie: wyższe
Rocznik: 1983
tel.: (58) 323 63 96
fax: (58) 323 63 97
piotr.borawski@gdansk.gda.pl
Elżbieta Myszko
Sekretariat:
Elżbieta Myszko
pokój nr 316
tel.: (58) 323 63 16
fax: (58) 323 63 97
sekretariat.przedsiebiorczosci@gdansk.gda.pl
fb.com/borawski.gdansk

Monika Chabior

Zastępczyni Prezydenta ds. edukacji i usług społecznych

Monika Chabior
Wykształcenie: wyższe
Rocznik: 1980

tel.: (58) 323 63 03
fax: (58) 323 63 83
monika.chabior@gdansk.gda.pl
Anna Przeperska
Sekretariat:
Anna Przeperska
pokój nr 302
tel.: (58) 323 63 81
fax: (58) 323 63 83
sekretariat.polspolecznej@gdansk.gda.pl

Danuta Janczarek

Sekretarz Miasta

Danuta Janczarek
Wykształcenie: wyższe
Rocznik: 1952
tel.: (58) 323 63 23
fax: (58) 323 63 87
danuta.janczarek@gdansk.gda.pl
Lucyna Dębska
Sekretariat:
Lucyna Dębska
pokój nr 323
tel.: (58) 323 63 23
fax: (58) 323 63 87
sekretariat.sekretarza@gdansk.gda.pl

Izabela Kuś

Skarbnik Miasta

Izabela Kuś
Wykształcenie: wyższe
Rocznik: 1970
tel.: (58) 323 63 01
fax: (58) 323 63 83
izabela.kus@gdansk.gda.pl
Marta Miskowiec
Sekretariat:
Marta Miśkowiec
pokój nr 301
tel.: (58) 323 63 02
fax: (58) 323 63 83
sekretariat.skarbnika@gdansk.gda.pl

Emilia Kosińska

Zastępca Skarbnika

Emilia Kosińska
Wykształcenie: wyższe
Rocznik: 1973
tel.: (58) 323 62 67
fax: (58) 323 65 67
emilia.kosinska@gdansk.gda.pl