Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Aleksandra Dulkiewicz

Prezydent Miasta Gdańska

Aleksandra Dulkiewicz Pełniąca funkcję Prezydenta Miasta Gdańska

Wykształcenie: wyższe
Rocznik: 1979

ul. Nowe Ogrody 8/12
80-803 Gdańsk
pokój nr 312
tel.: (58) 323 63 12
fax: (58) 302 01 34
prezydent@gdansk.gda.pl

Sekretariat

Kamila Zaborowski

 

Kamila Zaborowski
tel.: (+48 58) 323 63 12
fax: (+48 58) 302 01 34
sekretariat.prezydenta@gdansk.gda.pl

 

Sekretariat

Anita Duchnowska

 

Anita Duchnowska
tel.: (+48 58) 323 63 92
fax: (+48 58) 302 01 34
zaproszenia@gdansk.gda.pl

 

 

Dyrektor Biura Prezydenta

Marek Bonisławski

Marek Bonisławski
pokój nr 306
tel.: (+48 58) 323 63 06
fax: (+48 58) 302 01 34
marek.bonislawski@gdansk.gda.pl

Z-ca Dyrektora Biura Prezydenta

Maciej Buczkowski

Maciej Buczkowski
pokój nr 307
tel.: (+48 58) 323 63 07
fax: (+48 58) 302 01 34
maciej.buczkowski@gdansk.gda.pl

Z-ca Dyrektora Biura Prezydenta

Anna Zbierska

Anna Zbierska
pokój nr 325
tel.: (+48 58) 323 63 25
fax: (+48 58) 302 01 34
anna.zbierska@gdansk.gda.pl

Sekretariat Biura Prezydenta

Paulina Kołtuniak

Paulina Kołtuniak
tel.: (+48 58) 323 63 06
fax: (+48 58) 302 01 34

Sekretariat Biura Prezydenta

Olga Szelągiewicz

Olga Szelągiewicz
tel.: (+48 58) 323 63 07
fax: (+48 58) 302 01 34

 

Rzecznik Prasowy Prezydenta

Daniel Stenzel

Daniel Stenzel
pokój nr 309
tel.: (+48 58) 323 63 09
fax. (+48 58) 302 01 34
tel. kom.: 696 444 872
daniel.stenzel@gdansk.gda.pl

Obsługa administracyjna Prezydenta

Michał Wlazło

Michał Wlazło
pokój nr 310
tel.: (+48 58) 323 63 62
fax. (+48 58) 302 01 34
michal.wlazlo@gdansk.gda.pl

Piotr Grzelak

Z-ca Prezydenta ds. zrównoważonego rozwoju

grzelak
grzelak
Grzegorz Mehring
  Wykształcenie: wyższe
Rocznik:1982

tel.: (58) 323 63 18
fax: (58) 323 63 97
piotr.grzelak@gdansk.gda.pl
manischeff
manischeff
Grzegorz Mehring
  Sekretariat:
Bogumiła Mannischeff
pokój nr 318
tel.: (58) 323 63 17
fax: (58) 323 63 97
sekretariat.polkomunalnej@gdansk.gda.pl
fb/piotr.grzelak.547

Alan Aleksandrowicz

Z-ca Prezydenta ds. inwestycji
 

Alan Aleksandrowicz
Alan Aleksandrowicz
brak autora
  Wykształcenie: wyższe
Rocznik: 1971
tel.: (58) 323 63 21
fax: (58) 323 63 87
alan.aleksandrowicz@gdansk.gda.pl
 

Sekretariat:
Anna Jóźwiak
pokój nr 321
tel.: (58) 323 63 22
fax: (58) 323 63 87

sekretariat.inwestycji@gdansk.gda.pl

Piotr Borawski

Z-ca Prezydenta ds. przedsiębiorczości i ochrony klimatu

piotr borawski
piotr borawski
brak autora

Wykształcenie: wyższe
Rocznik: 1983
tel.: (58) 323 63 96
fax: (58) 323 63 97
piotr.borawski@gdansk.gda.pl

Sekretariat:
Elżbieta Myszko
pokój nr 316
tel.: (58) 323 63 16
fax: (58) 323 63 97

sekretariat.przedsiebiorczosci@gdansk.gda.pl
fb.com/borawski.gdansk

Piotr Kowalczuk

Z-ca Prezydenta ds. edukacji i usług społecznych

piotr kowalczuk
piotr kowalczuk
brak autora
  Wykształcenie: wyższe
Rocznik: 1976

tel.: (58) 323 63 03
fax: (58) 323 63 83
piotr.kowalczuk@gdansk.gda.pl
przeperska
przeperska
Grzegorz Mehring
  Sekretariat:
Anna Przeperska
pokój nr 302
tel.: (58) 323 63 81
fax: (58) 323 63 83
sekretariat.polspolecznej@gdansk.gda.pl
fb/piotr.kowalczuk.GDN

Danuta Janczarek

Sekretarz Miasta

janczarek
janczarek
Grzegorz Mehring
  Wykształcenie: wyższe
Rocznik: 1952

tel.: (58) 323 63 23
fax: (58) 323 63 87
danuta.janczarek@gdansk.gda.pl
debska
debska
Grzegorz Mehring
  Sekretariat:
Lucyna Dębska
pokój nr 323
tel.: (58) 323 63 23
fax: (58) 323 63 87
sekretariat.sekretarza@gdansk.gda.pl

Teresa Blacharska

Skarbnik Miasta

blacharska
blacharska
Grzegorz Mehring

Wykształcenie: wyższe
Rocznik: 1948

tel.: (58) 323 63 01
fax: (58) 323 63 83
teresa.blacharska@gdansk.gda.pl
dudek
dudek
Grzegorz Mehring

Sekretariat:
Magdalena Dudek
pokój nr 301
tel.: (58) 323 63 02
fax: (58) 323 63 83
sekretariat.skarbnika@gdansk.gda.pl

Emilia Kosińska

Zastępca Skarbnika

kosińska
kosińska
bb
Wykształcenie: wyższe
Rocznik: 1973

tel.: (58) 323 62 67
fax: (58) 323 65 67
emilia.kosinska@gdansk.gda.pl