PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Zmiana organizacji ruchu na ul. Okopowej przy Urzędzie Marszałkowskim

Zmiana organizacji ruchu na ul. Okopowej przy Urzędzie Marszałkowskim
W nocy z 23 na 24 kwietnia planowane jest wprowadzenie zmian w ruchu na ul. Okopowej. Zamknięty zostanie odcinek ul. Okopowej na wysokości Urzędów Marszałkowskiego i Urzędu Wojewódzkiego. Ten fragment będzie całkowicie wyłączony z ruchu. Ulica Toruńska zostanie otwarta dla ruchu w obu kierunkach.
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Dojazd do ulicy Mostowej odbywać się będzie przez ulicę Rzeźnicką, która pozostanie jednokierunkowa, ale nastąpi zmiana kierunku jazdy. Auta na ul. Rzeźnickiej poruszać się będą od ul. Toruńskiej w kierunku ul. Augustyńskiego.  Dojazd do ulicy Toruńskiej odbywać się będzie przez jednokierunkową ulicę Żabi Kruk,  gdzie również nastąpi zmiana kierunku jazdy. Ruch pojazdów na Żabim Kruku będzie możliwy od ul. Augustyńskiego w kierunku ul. Toruńskiej. 

Ponadto w związku z kolejnym etapem budowy Wiaduktu Biskupia Górka, w czwartek 18 kwietnia, około godziny 14.00 piesi i rowerzyści mogą spodziewać się zmian na ul. Okopowej. Zamknięty zostanie ruch pieszy i rowerowy na odcinku od wyjścia z tunelu do ul. Armii Krajowej, a na odcinku od tunelu w kierunku ul. Zaroślak ruch odbywać się będzie po tymczasowym chodniku.

Taka organizacja ruchu utrzyma się przez około 3 miesiące. O kolejnych zmianach będziemy informowali z wyprzedzeniem.

 

Okopowa mała mapka
Okopowa mała mapka
DRMG

 

Tunel pieszy Okopowa2
Tunel pieszy Okopowa2
DRMG
Aneta NiezgodaUrząd Miejski w GdańskuDyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska
Aneta Niezgoda - najnowsze