PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Turystycznej i Przegalińskiej

Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Turystycznej i Przegalińskiej
W środę, 27 marca planowana jest zmiana w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulicy Turystycznej i Przegalińskiej. Ruch pojazdów sterowany będzie sygnalizacją świetlną. Wprowadzenie zmian planowane jest na godzinę 8 rano.
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

W środę, 27 marca planowana jest zmiana w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulicy Turystycznej i Przegalińskiej. Ruch pojazdów sterowany będzie sygnalizacją świetlną. Wprowadzenie zmian planowane jest na godzinę 8 rano.

Ruch z Sobieszewa w kierunku Świbna będzie się odbywał prawą stroną jezdni i sterowany będzie sygnalizacją świetlną. Ruch w kierunku ul. Przegalińskiej będzie odbywał się przez wykonane w pierwszym etapie rondo. Natomiast od ul. Przegalińskiej w kierunku ul. Turystycznej zachowujemy dotychczasowy układ komunikacyjny przez ul. Kanałową. Taka organizacja ruchu potrwa przez co najmniej tydzień.

Na ul. Turystycznej trwa budowa trasy rowerowej i drogi wojewódzkiej nr 501 na odcinku około 4,4 km od skrzyżowania z ul. Przegalińską do skrzyżowania z ul. Pohoreckiego. Koszt inwestycji to 14,1 mln złotych. Prace powinny zakończyć się z końcem czerwca 2019 roku.

 

Mapka objazdu
Mapka objazdu
DRMG