PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Utrudnienia na ulicy Skarpowej

Utrudnienia na ulicy Skarpowej
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

W czwartek, 10 października, o godz. 8 rano nastąpi zamknięcie dla ruchu samochodowego ulicy Skarpowej na wysokości posesji nr 50.

Kierowcy chcący dojechać od strony ulicy Kartuskiej do posesji przy Skarpowej o numerach 50-136 będą musieli skorzystać z objazdu poprowadzonego ulicami Wyczółkowskiego i Nad Jarem.

Kierowcy jadący od strony ulicy Nad Jarem do posesji przy Skarpowej o numerach 1-48 powinni kierować się objazdem wyznaczonym dalszym odcinkiem ulicy Nad Jarem oraz ulicą Wyczółkowskiego.

Ruch pieszy na tym odcinku zostanie zachowany i odbywać się będzie chodnikiem po lewej stronie ulicy. 

Zamknięcie jezdni związane jest z trwającą budową kanalizacji deszczowej przy ul. Kolonia Wyżyny. Zmiana w organizacji ruchu potrwa ok. 2 tygodni. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych robót. 

 

 

Skarpowa
Skarpowa
DRMG

 

Prace na ul. Skarpowej mają na celu wykonywanie kanalizacji deszczowej i realizowane są w ramach modernizacji schodów wraz z budową kanalizacji deszczowej przy ul. Kolonia Wyżyny. Zakończenie robót przewidziano na koniec października 2019 r.  Zadanie jest realizowane w ramach Miejskiego Programu Modernizacji Chodników w Gdańsku.