PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Zostań turystą we własnym mieście z Kartą Mieszkańca!

Zostań turystą we własnym mieście z Kartą Mieszkańca!
Coś się kończy, coś się zaczyna. Nie można oprzeć się wrażeniu, że dla znanych i lubianych gdańskich atrakcji nadszedł czas na "nowe rozdanie". Najbardziej popularne, najciekawsze, ikoniczne gdańskie obiekty, do których użytkownicy Gdańskiej Karty Mieszkańca mają raz w roku bezpłatne wejście, czekają. To jest #CZASNAGDAŃSK. A zatem.... karty na stół!
czas na gdansk z karta mieszkanca

Jeżeli przez ostatnie miesiące nie mogliście doczekać się wizyty w ulubionych miejscach w Gdańsku, to mamy dobrą wiadomość - one także czekały na Was! Po wielu tygodniach zamknięcia spowodowanych pandemią koronawirusa, część gdańskich instytucji kultury i nauki ponownie otwiera swoje podwoje. A kolejne będą wkrótce dołączać!

To doskonały moment, aby skorzystać z największego z przywilejów przysługujących użytkownikom Gdańskiej Karty Mieszkańca - bezpłatnych wejść raz w roku do TOP 25, czyli najważniejszych i najbardziej popularnych gdańskich obiektów. Tym bardziej, że od 18 czerwca do 30 września 2020 roku trwa konkurs, w którym można zdobyć cenne nagrody: smartwatche, vouchery do restauracji i zestawy gdańskich gadżetów. Za jednorazowe odwiedzenie każdego z obiektów TOP 25 z Kartą Mieszkańca (lub z aplikacją Jestem z Gdańska) zostanie przyznany 1 punkt #CZASNAGDAŃSK, a laureatami konkursu będzie pierwszych 100 uczestników, którzy w trakcie trwania konkursu zdobędą 11 punktów - czyli odwiedzą co najmniej 11 obiektów.

Regulamin konkursu będzie dostępny w czasie jego trwania na stronie www.jestemzgdanska.pl

A to nie wszystko! Jeśli zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak dobrze znacie swoje miasto, to mamy świetną okazję, aby to sprawdzić. Zapraszamy na QUIZ wiedzy o gdańskich atrakcjach!