Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Wiosenny Creative Morning!

A
A

Już w poniedziałek, 23 marca w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER odbędzie się pierwsze wiosenne Creative Morning! Inspirować do działania będą prelegentki, które z powodzeniem prowadzą Startupy – Iza Sadowska z Lubimyczytac.pl oraz Ewa Wituszyńska i Marzena Biernacka z PlumBum. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest bardzo ograniczona!

Projekty zaproszonych prelegentek wywołują różne emocje. Zróżnicowana była również droga prowadząca do miejsca, gdzie znajdują się dziś. O tym, jakie zakręty musiały pokonać na drodze do sukcesu, czego w między czasie się nauczyły, czego by nie zrobiły powtórnie i co z radością by powtórzyły – opowiedzą Iza Sadowska z Lubimyczytac.pl oraz Marzena Biernacka i Ewa Wituszyńska z PlumBum.

Plan spotkania:

9.00 – 9.15:
Rejestracja uczestników i networking
9.15 – 9.45: Lubimyczytac.pl – blaski i cienie prowadzenia biznesu na niszowym rynku. O sukcesie społecznościowego serwisu książkowego opowie Izabela Sadowska.
9.45 – 10.15: Kobiecy biznes – jak prowadzić działania komunikacyjne skierowane do kobiet w branży zdominowanej przez mężczyzn.
10.15: Networking

Rejestracja oraz więcej informacji: http://creativemorningiii2015.evenea.pl/

Justyna Michalkiewicz (0)
GdanskLAB