Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Ruszył projekt ?Welcome to Gdańsk?

Dnia 10 maja ruszył projekt ?Welcome to Gdańsk?, w ramach którego rozpoczęły się pierwsze szkolenia branży turystycznej. Organizatorem jest Gdańska Organizacja Turystyczna.

A
A

Dnia 10 maja ruszył projekt ?Welcome to Gdańsk?, w ramach którego rozpoczęły się pierwsze szkolenia branży turystycznej. Organizatorem jest Gdańska Organizacja Turystyczna.

Projekt obejmuje cykl szkoleń podnoszących kwalifikacje pracowników branży turystycznej i około turystycznej, mających bezpośredni kontakt z turystą, z zakresu umiejętności obsługi klienta, różnic międzykulturowych, wiedzy o kulturze i historii Gdańska oraz wydarzeniach kulturalnych. Projekt jest dedykowany osobom pracującym w punktach informacji turystycznej, recepcjach obiektów hotelowych, noclegowych, punktach sprzedaży biletów w muzeach z obszaru aglomeracji Trójmiejskiej.

logo_welcome
logo_welcome
MH

Uczestnictwo w szkoleniach jest bezpłatne.

Tematy zajęć zostały przygotowane szczególnie z myślą o pracownikach obiektów kulturalnych, muzealnych, noclegowych oraz Informatorach Turystycznych tak, by dobrze przygotować się do nadchodzącego sezonu turystycznego oraz obsługi klientów podczas dużych wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Szkolenia będą odbywały się w ramach dwóch modułów:

MODUŁ I - ?Droga idealnego Informatora" - skierowany do pracowników Informacji Turystycznej obejmujący takie tematy jak:

  • Etapy profesjonalnej rozmowy z elementami sprzedaży.
  • Znaczenie różnic kulturowych w obsłudze ruchu turystycznego.

 MODUŁ II - ?Miejsca doskonałe" - skierowany do pracowników obiektów noclegowych i atrakcji turystycznych obejmujący takie tematy jak:

  • Postępowanie w trudnych sytuacjach z klientem.
  • Znaczenie różnic kulturowych w obsłudze ruchu turystycznego.
  • Atrakcje turystyczne i oferta kulturalna Trójmiasta- zajęcia interaktywne.

Szkolenia będą odbywać się w Hotelu Radisson Blu w Gdańsku, przy ulicy Długi Targ 19, w okresie maj- czerwiec 2011r.

Więcej informacji www.welcometogdansk.com.pl,  bądź pod nr tel. (58) 301 43 55.