Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Razem możemy więcej - przyłącz się do Gdańskiej Organizacji Turystycznej

Gdańska Organizacja Turystyczna (GOT) i Gdańsk Convention Bureau (GCB) zachęcają do członkostwa w stowarzyszeniu, które z początkiem stycznia 2011 r. liczy już ponad 100 aktywnie działających firm.

A
A

Gdańska Organizacja Turystyczna (GOT) i Gdańsk Convention Bureau (GCB) zachęcają do członkostwa w stowarzyszeniu, które z początkiem stycznia 2011 r. liczy już ponad 100 aktywnie działających firm.

 

Na jakie korzyści mogą liczyć członkowie?

?Przede wszystkim na integrację z branżą i wspólne działania na rzecz rozwoju promocji turystyki w Gdańsku i Regionie Pomorskim?, mówi Anna Górska, Prezes GOT/GCB.

W 2010 r. do GOT przyjęto 9 organizacji, są to: Hotel Haffner Sp. z o.o, Galeria Klucznik, Bedeker, M.P.A. Poland, ATP activity Sp. z o.o., Hotel Impresja, Qubus Hotel Gdańsk Sp. z o.o., Dom Aktora ? Agencja Sztuki, Hotel Amber.

Członkowie GOT mogą bezpłatnie uczestniczyć w targach turystyki biznesowej razem z GCB. Na wszystkie imprezy zabierane są materiały promocyjne członków, które są również bezpłatnie dystrybuowane w punktach informacji it, prowadzonych przez GOT. We wszystkich wydawnictwach takich jak: folder promocyjny Karty Turysty czy katalog obiektów konferencyjnych i na stronie Internetowej GCB, członkowie GOT są wyróżnieni specjalną ikoną.

Jak dodaje Prezes Anna Górska: ?Korzyści dla członków koncentrują się na 3 płaszczyznach: promocja, wsparcie merytoryczne i integracja?. We wszystkich szkoleniach i spotkaniach inicjowanych przez organizację członkowie uczestniczą bezpłatnie.

Jaki jest koszt?

Składka członkowska w 2010r. wynosiła jedynie 600 zł brutto.

Jak to zrobić?

Wystarczy zapoznać się z regulaminem dostępnym na stronie www.gdansk4u.pl/GOT i dostarczyć wszystkie do biura GOT.

Corocznie do Stowarzyszenia przystępuje coraz większa ilość przedstawicieli branży turystycznej z całego wojewódz-twa pomorskiego, dla których ważna jest integracja. W kontekście zbliżających się Mistrzostw Europy EURO 2012 wyjątkowo trafnym wydaje się stwierdzenie, że zawodnik strzela bramki, ale to drużyna wygrywa mecz. Razem możemy więcej? Zapraszam do współpracy!

Na dodatkowe pytania odpowiada p. Anna Klajna, specjalista ds. administracyjnych, klajna@gdansk4u.pl ,tel. (58) 305 70 80.