Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Nowe trendy w turystyce 2015 – konferencja

A
A

Najważniejsze na Pomorzu spotkanie dla branży turystycznej i okołoturystycznej odbędzie się 31 marca (wtorek) w Europejskim Centrum Solidarności. 6. edycja konferencji Nowe Trendy w Turystyce to aż 20 inspirujących prelegentów i ekspertów zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Udział w konferencji jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja.

- Tym razem spotkamy się w nowej siedzibie Europejskiego Centrum Solidarności, miejscu szczególnym na społecznej, kulturalnej, ale też turystycznej mapie Gdańska – mówi Łukasz Wysocki, Prezes Zarządu Gdańskiej Organizacji Turystycznej. – W nowoczesnych przestrzeniach ECS spotkamy się w szerokim gronie złożonym z przedstawicieli samorządu, lokalnych i regionalnych organizacji turystycznych, hoteli, biur podróży, przewodników, obiektów konferencyjnych, agencji eventowych i innych. Wspólnie z zaproszonymi gośćmi m.in. z Gdańska, Poznania, Warszawy czy Krakowa oraz z zagranicznymi prelegentami – Royem Sheppardem oraz Gerritem Heijkoopem, podsumujemy rok 2014 w turystyce. Jednocześnie, wskażemy najważniejsze trendy, które będą decydowały o kształcie branży nie tylko w tym roku ale i w następnych latach – podsumowuje.

Całodniowa konferencja będzie okazją do odpowiedzi na wiele kluczowych pytań w branży turystycznej, m.in. -  Jak zwiększyć atrakcyjność turystyczną? Jak z sukcesem tworzyć lokalne i regionalne produkty turystyczne? Czy turystyka medyczna jest lekiem na sezonowość oferty turystycznej Pomorza? Dlaczego warto doceniać siłę networkingu? Ponadto, konferencji będzie towarzyszył konkurs „Tourism Trends Awards. Gdańsk 2015” będący kontynuacją konkursu na „Gdański Produkt Turystyczny”. W konkursie nagrodzone zostaną najciekawsze przykłady stron internetowych i blogów oraz kampanii marketingowych promujących Gdańsk i Pomorze jako destynację turystyczną, a także – w kategorii „Odpowiedź na trend turystyczny” wyróżnione zostaną rozwiązania skierowane do turystów medycznych, którzy coraz chętniej odwiedzają Gdańsk i region.

Więcej informacji: http://trendywturystyce.pl/

Rejestracja: http://trendywturystyce.pl/#register

Justyna Michalkiewicz (0)
GdanskLAB