Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Nawigacja po obiektach konferencyjnych w Regionie Pomorskim

Gdańsk Convention Bureau przedstawia drugą, zaktualizowaną edycję katalogu konferencyjnego Gdańska i Regionu Pomorskiego ?Gdańsk & Region where Business meets?.

A
A

???????Gdańsk Convention Bureau przedstawia drugą, zaktualizowaną edycję katalogu konferencyjnego Gdańska i Regionu Pomorskiego ?Gdańsk & Region where Business meets". W katalogu znajduje się wykaz ponad 120 obiektów z Gdańska, Sopotu, Gdyni i Pomorza, które dysponują salą mieszczącą minimum 50 osób. Katalog zawiera krótki opis obiektu, zdjęcia, dane teleadresowe oraz maksymalne ustawienie konferencyjne sal w układzie teatralnym, bankietowym i tzw. podkowy. Obiekty umieszczały informacje w katalogu bezpłatnie. Znalazły się w nim Hotele jak i miejsca nietypowe takie jak Cegielnia w Rzucewie czy Centrum Stocznia Gdańsk. Przedstawiono w nim również dane dot. aktualnej siatki połączeń z Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy oraz informację dlaczego warto wybrać właśnie Gdańsk i Region Pomorski na miejsce organizacji swojej konferencji. Ponadto katalog zapewnia inne przydatne informacje dla organizatorów spotkań biznesowych np. zestawienie obiektów według największych możliwości konferencyjnych, pokazuje lokalizację obiektów na mapie, itd.

Katalog konferencyjny został wydrukowany w wersji anglojęzycznej. Jest on podstawowym narzędziem marketingowym wykorzystywanym przez GCB podczas działań promocyjnych m.in. na targach turystyki biznesowej. Jest podzielony na 4 części: obiekty z Gdańska, Sopotu, Gdyni oraz pozostałej części Regionu Pomorskiego. Prezydenci 3 miast oraz Marszałek Województwa opatrzyli każdą część krótkim wstępem. Członkowie GOT wyróżnieni zostali w katalogu specjalną ikoną. Znajdą Państwo w nim również opis Profesjonalnych Organizatorów Kongresów (PCO) rekomendowanych przez GCB. Katalog został wydrukowany w listopadzie br. w nakładzie 1 000 egzemplarzy.

okladka
okladka
MH

Jest to jedyna tego typu publikacja w Regionie Pomorskim. Pierwsza edycja katalogu turystyki biznesowej zyskała uznanie w konkursie ?Najlepsza promocja turystyki województwa pomorskiego 2009" otrzymując nagrodę i II miejsce w kategorii ?Publikacja Promocyjna".

Oprócz wersji drukowanej, katalog jest dostępny również na CD i na stronie www.gdanskconvention.pl 

(Wersja PL lub Wersja EN)

Zapraszamy do lektury!