Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Mediarun Festival zawita do Gdańska!

W dniach 12-15 czerwca odbędzie się w Gdańsku Mediarun Festival. Podczas trzech dni w Poslkiej Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance będzie można wziąć udział w licznych warsztatach i wysłuchać prelekcji międzynarodowych ekspertów. Gościem specjalnym będzie Carolyn Everson, Vice President Facebook’a.

A
A
logo_mediarun
logo_mediarun
MZ

W dniach 12-15 czerwca odbędzie się w Gdańsku Mediarun Festival. Organizatorzy stawiają na integrację, wymianę wiedzy i doświadczeń. W tym roku w ramach festiwalu odbędzie się już III edycja Kongresu Dyrektorów Marketingu, III edycja prestiżowego konkursu Dyrektor Marketingu Roku oraz II edycja Leaders in Poland.

Podczas trzech dni w Poslkiej Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance będzie można wziąć udział w licznych warsztatach i wysłuchać prelekcji międzynarodowych ekspertów. Gościem specjalnym będzie Carolyn Everson, Vice President Facebook’a. Będzie to jej pierwsza wizyta w Polsce. W Gdańsku wygłosi prelekcję poświęconą budowaniu trwałych relacji z klientami.

Mediarun Festivalu koncentruje się na tematyce związanej z szeroko pojętym marketingiem i innowacjami. Na kongresie spotkają się międzynarodowi eksperci i wysoko wykwalifikowani polscy profesjonaliści z dziedziny marketingu, za którymi stoją ogromne doświadczenie i spektakularne osiągnięcia. Uczestnicy będa mieli możliwość wymiany cennych doświadczeń oraz zdobycia wiedzy dotyczącej najnowszych trendów w marketingu. W programie są także warsztaty, m.in. z wystąpień publicznych, który poprowadzi znany prezenter telewizyjny Tomasz Kammel. Wiele prelekcji będzie też poświęconych działaniom komunikacyjnym, głównie tym prowadzonym w Internecie.

Kongres skierowany jest do osób kierujących działaniami marketingowymi firm oraz organizacji w Polsce i Europie. Uczestnicy będą mogli swobodnie wybierać udział w prelekcjach, które najbardziej ich interesują. Mediarun Festival to nie tylko zdobywanie wiedzy i inspiracja, ale przede wszystkim networking.

 

Szczegółowy program znajduje się na stronie www:

http://mediarun.com/festival/pages/congress