Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Konferencja ?Bioinnowacje?

Kolejna edycja konferencji ?Bioinnowacje? odbędzie się 21-22 października w Gdańsku i Gdyni. Jest to międzynarodowe wydarzenie, które nie tylko skupia praktyków z całego świata, ale przede wszystkim daje niepowtarzalną okazję do nawiązania międzynarodowej współpracy na styku biznesu i nauk w dziedzinie life science.

A
A

Kolejna edycja konferencji ?Bioinnowacje? odbędzie się 21-22 października w Gdańsku i Gdyni. Jest to międzynarodowe wydarzenie, które nie tylko skupia praktyków z całego świata, ale przede wszystkim daje niepowtarzalną okazję do nawiązania międzynarodowej współpracy na styku biznesu i nauk w dziedzinie life science. Kontakt firm i naukowców z profesjonalnymi brokerami technologii i najwyższej klasy ekspertami spełnia oczekiwania przedsiębiorczych naukowców i innowacyjnych firm na wielu płaszczyznach.

Organizatorzy konferencji pragną równocześnie promować przedsiębiorczość w środowisku ambitnych studentów i młodych pracowników naukowych chcących tworzyć inicjatywy związane z biotechnologią, chemią, farmacją lub medycyną.

Miasto Gdańsk objęło konferencję honorowym patronatem.