Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Inwestorzy przyjeżdżają do Gdańska. Masz biznes albo pomysł i szukasz inwestora? To szansa dla Ciebie.

Już w piątek 20 września br. w Starterze pojawią się inwestorzy m.in. z: Hedgehog Fund, Xevin Investment, Online Venture, SpeedUp Group, a ponadto swoim oldschoolowym VW T3 przyjadą inwestorzy z Chance On Tour! Skorzystaj z okazji i dowiedz się, zbadaj, odkryj, doświadczaj! Poznaj inwestorów, przedsiębiorców, menedżerów, którzy mogą pomóc w rozwoju ... i to jak!

A
A

CHANCE on TOUR dołączają do Startup PIRATES!

Już w piątek 20 września br. w Starterze pojawią się inwestorzy m.in. z: Hedgehog Fund, Xevin Investment, Online Venture, SpeedUp  Group,  a  ponadto swoim oldschoolowym VW T3 przyjadą  inwestorzy z Chance On Tour!  Skorzystaj z okazji i dowiedz się, zbadaj, odkryj, doświadczaj! Poznaj inwestorów, przedsiębiorców, menedżerów, którzy mogą pomóc w rozwoju ... i to jak!

CHANCE to… akcelerator! CHANCE on TOUR to… akcelerator w podróży! Inwestorzy, przedsiębiorcy i menedżerowie są w trasie - podróżują klasycznym VW T3, aby eksplorować świat startupowych społeczności w Europie Środkowej i Wschodniej i dowiedzieć się więcej o ich potrzebach, projektach, pomysłach. Dołączą do nas w ramach Startup PIRATES, aby inspirować i podzielić się swoim bezcennym know-how.

Więcej o CHANCE: http://chanceacademy.com

GOTOWI DO SPOTKANIA? ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI! http://chance-startuppirates.evenea.pl/
Liczba miejsc ograniczona!

Wszystkich inwestorów, w tym CHANCE on TOUR, będzie można spotkać w ramach OPEN MEETUP na Startup PIRATES: piątek, 20 września, od godz. 18tej a także, w sobotę podczas finałowych prezentacji niepokornych Startupowych Piratów!

Wśród piątkowych prelekcji:

1. Rafał Han (Chance) - Chance Academy
2.
Agata Mazur (Base CRM) - how to make your startup productive
3. Paweł Nowak (PressPad) - what CEO should not do if he wants to build successful company
4. Bartek Gołuszka (SatusVenture) - startup in search of money
5. Marek Wierzbicki (Chance) - Krakow startup ecosystem.

Chcesz opowiedzieć o swoim projekcie? Poznać opinię doświadczonych inwestorów i przedsiębiorców z Chance on Tour? Przyjdź w sobotę i podziel się swoim pomysłem! Finałowe prezentacje Piratów rozpoczynają się o godz. 14.00, a po nich Chance on Tour będzie do Twojej dyspozycji!

Spotkanie Open Meetup będzie częścią realizowanego w Starterze od soboty 14.09 tygodniowego programu akceleracyjnego Startup Pirates! W programie biorą udział młodzi, niepokorni startupowcy, którzy pod okiem doświadczonych wilków morskich wypływają właśnie na wzburzone morza biznesu!

chance
chance
MH

CHANCE ON TOUR w ramach STARTUP PIRATES GDAŃSK!
ORGANIZATOR:
inkubator Starter
KIEDY:
20, 21 września 2013, godz. 18
GDZIE:
Gdańsk, Inkubator STARTER